Nasz kanał RSS
 
 

Grzegorz Braun: czerwoni antysemici i nowe „stalinięta”. Prawda o Marcu’68


Czynienie Polaków odpowiedzialnymi za antysemickie czystki jest tak grubym nadużyciem, że może do niego dochodzić wyłącznie w czasach w których prawdziwa historia jest nieznana i zakłamana. Ważnym aspektem Marca’68 jest też legenda narosła wokół wydarzeń studenckich tamtego roku i rola „staliniąt”, którzy wówczas zaczęli tworzyć nieformalne struktury późniejszej łże-elity sprawującej rząd dusz w Polsce.

 

Zachęcamy do obejrzenia ekskluzywnej rozmowy Romana Motoły z PCh24.pl z Grzegorzem Braunem.


Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Wolno udostępniać w mediach społecznościowych.

 

   


DATA: 2018-03-09 08:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

wygląda na to, ze niczego Pan nie rozumie prócz metody. Przyłozyć staliniętami i zaorani. Za proste, Panie Kolego, za proste1
2 dni temu / becka
 
Pan Prezydent w słowach mocny (choć niejednoznaczny i manipulujacy), w działaniu tchórzliwy. Ja czekam Panie Prezydencie aż Żydzi przeproszą moją rodzinę za zadenucjowanie przez Żydów moich krewnych bolszewikom wkraczającym do Polski w 1939 roku ( miejscowość Równe) , skutkiem czego niektórzy zakończyli żywot w Katyniu, za aresztowanie i torturowanie moich krewnych na ul Rakowieckiej przez Żydów współpracujących z polskimi bandytami w urzędzie bezpieczeństwa, za propagowanie komunizmu w latach 1945 i to praktycznie do dzisiaj (będąc na eksluzywnych posadach w ministerstwach i uczelniach) . Czekam daremnie. Za to ja mam prosić o wybaczenie, że Żydów "zachęcono" do wyjazdu z Polski w 1968 roku, a niektórzy przecież bez "zachęcenia" ochoczo skorzystali z tej okazji udając ciemiężonych a faktycznie oczekujących takiej okazji aby przenieść się do krajów o wyższej stopie życiowej np. Szwecji, USA itp .
6 dni temu / mirosław
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 66 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 
 

 


Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.