Nasz kanał RSS
 
 

(VIDEO) Marsz dla Życia i Rodziny: za normalnością, przeciwko demoralizacji!


Następny film
Kto nas wspomoże w walce z grzechem? Również z grzechem w Kościele!

Jak co roku, już po raz XIV na ulicach stolicy: radośnie, świątecznie, rodzinnie! Tak manifestowaliśmy przywiązanie do naszych najważniejszych wartości. Obejrzyj minireportaż z Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się w niedzielę 9 czerwca 2019 roku.


DATA: 2019-08-21 16:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

@ala wilk Kobiety, które ograniczają ilość dzieci nie przekażą swoich genów, które pośrednio do tej małodzietności doprowadziły. Tak choroba psychiczna, jaką jest antynatalizm, zacznie powoli zanikać. Oczywiście przed jej wyplenieniem będą nas bronić reżymy totalitarne, które małym dziewczynkom tę chorobę będą zaszczepiać w szkołach. Do czasu. A co do prawodawstwa ZSRS itp. krajów, to w tych krajach nielegalne było również prywatne mordersto. Czy w związku z tym, by odciąć się od tych reżymów, zrobimy i tutaj na opak i zalegalizujemy je? My wiemy, że po części zalegalizowano je w postaci aborcji oraz eutanazji, ale to nie wyczerpuje sprawy.
3 miesiące temu / aaa
 
Dlaczego ci ludzie muszą się tak obnosić ze swoją orientacją? Niech robią sobie co chcą, ale w domu, a nie na ulichach.
3 miesiące temu / Dx2ta
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 111 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.