„40 dni dla Życia”. Ruszyła największa na świecie akcja pro life


Home   >   Wiadomości

„40 dni dla Życia”. Ruszyła największa na świecie akcja pro life
źródło: pixabay.com

W Środę Popielcową po raz kolejny wystartowała w kilkudziesięciu krajach akcja pro life „40 dni dla Życia”. Uczestnicy inicjatywy modlą się przez 40 dni i nocy w intencji ocalenia życia dzieci poczętych oraz o nawrócenie ich rodziców i pracowników ośrodków, w których dokonuje się aborcji.

 

Inicjatywa narodziła się w Stanach Zjednoczonych. (…) Przez 40. dni trwa nieustanna modlitwa za matki i dzieci poczęte. Ludzie o gorących sercach wpisują się na listę i modlą się nie tylko rano i wieczorem, ale też nad ranem, w środku nocy. To jest modlitwa, która buduje. Otwieramy się i jednocześnie jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to pomożemy, bo ona idzie zawsze równolegle z pomocą bezpośrednią matce w trudnej sytuacji – wyjaśnia Ewa Kowalewska z Human Life International.

 

My zawsze czekamy na tych, którzy mogą przyjść. Oczywiście modlitwa dla ludzi wierzących to jest prośba do Pana Boga, żeby nam pomógł w tym działaniu, żebyśmy nie byli agresywni, żebyśmy potrafili pomóc, żebyśmy się zmobilizowali oraz żeby On zrobił to co trzeba, bo zmiana serca człowieka to jest wielka tajemnica – dodaje Kowalewska.

 

Źródło: polskieradio24.pl

TK

 

Zobacz poruszający film o mieszkających w Niemczech katolikach, którzy z różańcem w ręku i modlitwą na ustach stają naprzeciw aborcyjnym gigantom. 

 

 


DATA: 2020-02-27 08:12
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
13
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Nareszcie! Chwała Panu!
1 miesiąc temu / Matka Polka
 
Beata Szydło mówiła, że będzie inicjatorką zbudowania systemowej pomocy dla matek, które nie poddadzą się aborcji i urodzą chore dzieci. I należałoby od tego w trybie pilnym zacząć. A następnym krokiem wb. zakaz aborcji.
1 miesiąc temu / grimm
 
Także przystąpmy do akcji. Jeśli nie ma listy, na którą można się wpisać, nie szkodzi. Liczy się przede wszystkim modlitwa. Do dzieła.
1 miesiąc temu / L
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.