Aktywiści LGBT sprofanowali Krzyż na Giewoncie. Zawiesili na nim „tęczową flagę”


Home   >   Wiadomości

Aktywiści LGBT sprofanowali Krzyż na Giewoncie. Zawiesili na nim „tęczową flagę”
źródło: tatromaniak.pl

W piątek o wschodzie słońca na krzyżu na szczycie Giewontu pojawiła się tęczowa flaga. To kolejna już profanacja po zawieszeniu flagi kojarzonej z organizacjami LGBT na figurze Chrystusa przed kościołem św. Krzyża i na pomnikach św. Jana Pawła II.

 

Krzyż na Giewoncie został wyniesiony na szczyt i zamontowany przez parafian z Zakopanego 19 sierpnia 1901 roku. Teraz został on sprofanowany przez osoby związane z ruchem LGBT. Jak informuje serwis tatromaniak tęczowa flaga została przymocowana do krzyża przez dwie młode kobiety i mężczyznę. Dość szybko została ona jednak zdjęta przez innych turystów.

 

Masowe zawieszanie tęczowych flag na pomnikach i symbolach religijnych w całym kraju rozpoczęło się w ubiegły weekend, po tym, kiedy w Warszawie aresztowano zgodnie z wyrokiem sąd aktywistę LGBT Michała Sz. „Margot”, który pobił działacza pro life i zniszczył samochód promujący akcję „STOP PEDOFILII”.

 

Źródło: wPolityce.pl

TK

 

 


DATA: 2020-08-15 15:15
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
6
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Ktos powinen zdjac ta szmate i podetrzec sobie tylek a nie czekac na fotoreporterow ,dziennikarzy i focie.
1 miesiąc temu / Proste
 
Też jestem za.tym by używać słowa sześciokołowa lub kolorowa flaga. To są jawne prowokacje ujadającego Szatana, wie, że ma mało czasu. Ale my nie możemy dać się sprowokować, zło dobrem zwyciężajmy. Prawda jest po naszej stronie. O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.
1 miesiąc temu / Maria
 
państwo, miłośnicy 6-kolorowych pokrowców, parawanów, pledów, ręczników, zasłonek itp., jak najbardziej macie prawo do obwieszania nimi obiektów, których jesteście właścicielami czyli wieszania ich na płotach, szopach, balkonach, wygódkach obecnie nazywanych toi-toiami. Możecie się nimi nawet okręcać, robić z nich turbany nikt wam tego nie zabrania. A jeżeli macie mili państwo ochotę zawiesić taki 6-kolorowy pokrowiec, parawan, pled, ręczniczek, zasłonkę na obiekcie, który do was nie należy, do którego nie macie prawa własności to wypada udać się do właściciela i zapytać o zgodę i czy nie ma nic przeciw temu. inaczej narażacie się na ponoszenie konsekwencji swoich czynów. nie bądźcie zdziwieni, że ktoś może być z tego niezadowolony. Wy też nie bylibyście uradowani, gdyby ktoś obsrywał wam elewację domu, płot czy toi-toia. Tak nawołujecie do globalnej miłości, szanowania innych i ich godności - najwyższa pora zacząć stosować te same standardy i wymagać ich od siebie.
1 miesiąc temu / Paula
 
Flaga już zdjęta!!! Brawa dla p.Bogackiego-taternika????
1 miesiąc temu / Bebe72
 
A gdzie byli Górale? W karczmie na piwie?
1 miesiąc temu / Zbigniew
 
A co na to władze Tatrzańskiego Parku Narodowego?
1 miesiąc temu / Bebe72
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.