Nasz kanał RSS
 
 

Antykatolicki hejt, diabelska furia – mało znane oblicza pandemii. Sławomir Skiba w „Prawym Prostym”


Następny film
Miłosierdzie a post i pokuta. Rekolekcje Wielkopostne z ks. prof. Pawłem Bortkiewiczem (6)

Im mniej posługi sakramentalnej, tym większe pole do działania złego, bo to jest walka, której nie widzimy, rozgrywająca się na poziomie nadprzyrodzonym i wielu wykorzystuje tę sytuację do hejtu przeciwko Kościołowi. (...) W tym jest jakaś diabelska przewrotność, zuchwałość i będziemy mieli do czynienia z narastającą agresją przeciwko Kościołowi, ludziom wierzącym i tym, którzy teraz przylgnęli mocno do Pana Boga – mówi w „Prawym Prostym” wiceprezes Stowarzyszenia im. ks. Piotra Skargi Sławomir Skiba zauważając, że owe zjawiska nie są niczym nowym. Na program zaprasza Łukasz Karpiel.

 

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.
DATA: 2020-04-08 20:11:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Kochani, trochę nie rozumiem o czym Wy mówicie. oczywiście, że Komunię należy przyjmować godnie, ale to jest stan wyjątkowy i to, że Kapłan nie chce się narazić na zarażenie koronawirusem traktujecie jako zdradę? a nie uważacie, że przyjmowanie Pana Jezusa do ust jest po prostu nie zgodne z rozsądkiem a co dalej idzie za tym z brakiem miłości do drugiego? czytałam ostatnio książkę o Piotrze Cudrine - założyciel Sercanów Białych, który w czasach rewolucji Francuskiej odprawiał Mszę świętą przy użyciu zwykłego chleba i używając normalnych naczyń, bo nie miał innej możliwości, a został świętym długo przed Soborem Watykańskim II. teraz jest tak jak wtedy - czas wyjątkowy, więc wydaje mi się, oczywiście nie podejmę za Was decyzji, ale wydaje mi się, że lepiej po prostu w ogóle nie chodzić na Eucharystię i modlić się gorliwie w domu lub przyjmować Ciało Pańskie na rękę niż być powodem śmierci lub choroby współbrata lub współsiostry z ławki obok.
2 miesiące temu / jadzia
 
Ola - żaden kapłan nie ma prawa odmówić tobie Pana Jezusa, jeśli chcesz Go przyjąć na klęcząco i do ust, o tym wyraźnie mówi Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Redemptionis Sacramentum nr 91. Gdy kapłan nie stosuje się do tego jest to wielkie nadużycie! Masz prawo powiedzieć "Non possumus!" Tak, dzisiaj trzeba być odważnym katolikiem.
2 miesiące temu / Kinga
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.