Nasz kanał RSS
 
 

Czy prawo do posiadania broni ogranicza naszą wolność? [VIDEO]


Następny film
Konserwatyzm, patriotyzm, wolny rynek. Sejm Dzieci i Młodzieży czarnym snem Michnika

Przez dziesięciolecia ludziom serwowano ideę pacyfizmu. Efektem związanej z nią propagandy jest powszechne przekonanie, że broń w rękach człowieka to zagrożenie dla świata. Czy faktycznie prawo do obrony doprowadziłoby do sytuacji, że wszyscy byśmy się pozabijali?


DATA: 2019-10-01 11:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Anonimie jak ty znasz ewangelie? He? A PAsje Gibsona ogladal? Zdaje sie ze nawet niewolnicy za cezara mogli nosic ja przy sobie. Wez ty do reki Slowo Boze albo przyznaj sie zes nie chrzescijanin a juz wogole katolik!!! I przestan wypisywac brednie
10 miesięcy temu / Daro
 
Anonim Jezus jak chcial to robil taki myk że nawet jat trzymali Go za szaty i tak im uchodził. Ale w ogole wiesz on chodził po wodzie i przechodził mimo drzwi zamknietych. Pamietasz akcję jak powiedzial "te słowa spełniły sie na mnie" i natychmiast chcieli Go zabić? Albo w światyni jak powiedział "nim Abraham stał się, ja jestem"? Też zrobił ich w wała bo mógł i chciał. Do ofiary krzyża doszło bo to była świadoma ofiara. Co mógłby zrobić z ewentualnym napastnikiem bez żadnej broni pokazuje drzewo figowe. Uczniów zatkało jak zobaczyli. Natomiast my mamy prawo się i innych obowiązek bronić. Trzeba być zdegenerowanym aby przygladać się jak dziecko gwałcą. Eliasz eksterminuje hurtem 450 kapłanów Baala - ten który potem żywy zabrany jest do nieba. Proszę nie rozbrajać mentalnie chrześcijan, chcesz skladać ofiarę to zaczynaj od siebie ale innych broń przed przemocą.
10 miesięcy temu / Jot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.