Nasz kanał RSS
 
 

Demoralizujące parady równości zostaną ZAKAZANE? || Jaka jest prawda?


Następny film
Abp Jędraszewski i ks. Oko na cenzurowanym! „Rodzina Tischnera” a autor „Lawendowej mafii”

Czy państwo zdecyduje o zakazie demoralizacji w przestrzeni publicznej? Czy parady równości, w trakcie których dochodzi do obscenicznych zachowań a także profanowania symboli religijnych, zostaną zakazane? O tym mówi nam Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina.

 

 


DATA: 2021-01-12 13:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Zło krzyczy tam gdzie brak jest pokazywanego dobra.A może piękne rodziny z dziećmi powinny się organizować i masowo promować życie w rodzinie w różnych wspólnych akcjach np.Orszak Trzech Króli czy Marsze dla życia i rodziny oraz upowszechnianie w Samorządach Karty Praw Rodziny.
1 miesiąc temu / Ewa
 
Wiem że się czepiam, ale w żadnym kraju na świecie nie jest dozwolone kupywanie już urodzonych dzieci, taka drobna poprawka, uważam że wszelkie obnażanie się w miejscu publicznym powinny być karane nie ważne że to parada równości, podobne mam zdanie co do profanowania symboli religijnych, wiadomo jest wolność słowa nikt nie ma przymusu bycia osobą wierzącą, można krytykować różne wierzenia czy kapłanów ale nie można znieważać osób wierzących, swoją drogą ciekawe jest że większość organizacji LGBT rzadko krytykuje islam mimo że w wielu krajach muzułmańskich oni wszyscy by zawiśli albo skończyli w więzieniu. Myślę że organizacje LGBT szkodzą osobom homoseksualnym, znam wiele osób o takich skłonnościach są normalni, surogacja jest dla mnie niemoralna ale adopcje dla par homoseksualnych to mam pewne wątpliwości do do tego pomysłu ale z drugiej strony moimi sąsiadami jest para gejów z córeczką, świetnie się nią zajmują, nie zauważyłem żeby ta sytuacja odbiła się negatywnie
1 miesiąc temu / Eric
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.