Nasz kanał RSS
 
 

Dr Ewa Kurek dla PChTV o polsko-żydowskiej batalii o prawdę [VIDEO]


Trwa polsko-żydowska batalia o prawdę historyczną. Jej zawiłości tłumaczy dla widzów PChTV dr Ewa Kurek.

 

  

fot. na miniaturze:Aleksiej Witwicki/FORUM

 

  


DATA: 2018-06-29 15:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Prawo międzynarodowe znał na pamięć. I co z tego, na co te badania, na co ta wiedza, skoro gdy Niemcy pokazali mu jego papiery ze STASI(z instytutu Gaucka)momentalnie podpisał w imieniu Polski wszystko,co mu Niemcy podsunęli.Ten minister nazywał się Skubiszewski i był n.b.pochodzenia żydowskiego.Jest coś takiego jak Aneks WSI,o którego ujawnienie PiS przez lata walczył.Po czym p.Kaczyński spotkał się z p.Dudą i uzgodnili że nie ma potrzeby ujawniania Aneksu. Kelnerzy z kawiarni Sowa i Przyjaciele nagrali setki godzin rozmów różnych ludzi.Ich mikrofony zbierały nawet rozmowy prowadzone w kancelarii prezesa rady ministrów. Podobno nawet nagrały obecnego premiera.W ogóle nagrywały wszystkich jak leci.Ale jakoś nigdy nie usłyszeliśmy nagrań ludzi z PIS-u.Tak jak gdyby ich nie było, choć są. W to chyba nikt nie wątpi. Tak, Żydzi "nas" z pewnością zniszczą, trzeba tylko uściśli kto to taki ci "nas".Ja np.nigdy nie byłem w Warszawie w żadnej kawiarni.Więc nie jestem"nas"
7 miesięcy temu / M.R.
 
Po pierwsze groźby żydowskie to nie są strachy na lachy. W latach 60-tych moja Mama przeciwstawiła się komunistycznej mafii żydowskiej, która robiła obrzydliwe geszefty i choć wszystko o czym mówiła zostało później potwierdzone, to nikomu włos z głowy nie spadł(a np. w tzw. "aferze mięsnej" zapadały wykonywane wyroki śmierci), natomiast Mama przez kilka lat procy nie była w stanie znaleźć (w PRL, po studiach!). A prześladowano ją do samej emerytury czyli przez ponad 30 lat. Jeszcze ja odczułem na sobie czym jest nienawiść tego środowiska. Zaznaczam, że to nie byli Polacy pochodzenia żydowskiego, tylko szemrane towarzystwo, które wylądowało w końcu w Izraelu i stamtąd zieje nienawiścią. Po drugie - tak Żydzi nas zniszczą, tego jestem pewien. Pytanie tylko kto to taki ci "nas". Był taki minister spraw zagranicznych, który jak lew walczył z Niemcami o sprawy polskie. Zanim przyjął tekę, poddał się gruntownym badaniom lekarskim, by mieć pewność czy podoła obowiązkom.
7 miesięcy temu / M.R.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.