Nasz kanał RSS
 
 

Duch rodzinny a państwo


Następny film
Czym jest antypolonizm?

Prezentujemy wykład Sławomira Skiby wygłoszony podczas konferencji ekonomicznej pt. "Państwo opiekuńcze a chrześcijaństwo".


Redaktor Skiba zwrócił uwagę na rolę rodziny w pełnieniu opieki nad swoimi bliskimi. – Jakie tradycje rodzinne kultywujemy? Kto z nas ma szczęście mieszkać w „gnieździe rodzinnym”? Jakie dobra przekażemy naszym dzieciom? – pytał. Prawdziwa, tradycyjna rodzina to skarb, który utraciliśmy. - Nie ma już prawdziwych rodzin. Są małżeństwa z dziećmi. Jesteśmy wydziedziczeni – twierdzi redaktor naczelny magazynu „Polonia Christiana”. 


DATA: 2013-09-06 14:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

To prawda. Nie ma kto pomagać w opiece nad małymi dziećmi i przekazywać im tradycji, także religijnej, a potem nie ma się kto opiekować starymi rodzicami (domy opieki jak kogoś na to stać).
ponad 6 lat temu / x
 
Brawo, super wykład, oby jak najwięcej takich wykładów ! To co dzisiaj się dzieje w Polsce to horror ! Mogę zrobić zdjęcie z mojej okolicy i wam przesłać : jak się na ziemi ornej wydziela kawałek ziemi sprzedaje się ją, i powstaje tam domek jednorodzinny. Takich przykładów w mojej okolicy jest setki. Okolice Stargardu Szczecińskiego, Szczecina, można zobaczyć na własne oczy jak rolnicy ziemię orną (średniej klasy uprawnej) dzielą i sprzedają na działki na domki jednorodzinne.Jak tak dalej pójdzie, to za kilka, kilkanaście lat Polska zostanie bez ziemi uprawnej i bez ojcowizny !!! Zwracam się do portalu PCH24- zróbcie wykład na temat niszczenia przez samych rolników i ludzi podstawionych Polskiej ziemi ornej .To co się dzieje z ziemią to jakiś systemowy lewacki plan niszczenia ojcowizny czyli ziemi uprawnej. Nie ma przepisów,które chroniły by ziemię uprawną przed dzieleniem i sprzedażą na działki budowlane w imię d***kracji lewackiej !!!
ponad 7 lat temu / Robert
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.