Nasz kanał RSS
 
 

Dzieci zamknięte w domu - co robić? Psycholog radzi || Jaka jest prawda?


Mijają kolejne tygodnie, gdy nasze dzieci pozbawione są kontaktów z rówieśnikami. Co robić? W jaki sposób reagować, gdy widzimy, że nasze dziecko zachowuje się w niepokojący sposób? Między innymi o tym mówi Bogna Białecka w programie "Jaka jest prawda?".


DATA: 2021-01-14 08:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

@Michał A może twoje dziecko cierpi na Aspergera? Normalne to absolutnie nie jest i to nie ma być atak ale to po prostu nie mieści się w głowie żeby dziecko lubiło tylko siedzieć same i żeby wystarczały mu same kontakty online ... zastanów się czy tobie samemu takie coś by wystarczyło to bardzo dziwne.
4 dni temu / Analityk
 
Moje dziecko zachowuje się w niepokojący sposób. Cieszy się, że nie musi tracić czasu na dojazdy do szkoły, tylko może uczyć się zdalnie i dzięki temu ma zdecydowanie więcej czasu na naukę muzyki. A niepokojące jest to, że czuje się szczęśliwsze. Bo psychologowie twierdzą, że powinno być inaczej. @hm jeśli za długo piszesz komentarz, to wyskakuje taki komunikat. Wtedy zaznacz komunikat, skopiuj do schowka, odśwież stronę, wklej i prześlij.
4 dni temu / Michał
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.