„Dziewuchy” nie mają już nic do ukrycia (OPINIA)


Home   >   Wiadomości

„Dziewuchy” nie mają już nic do ukrycia (OPINIA)
Martin Hudacek, Dziecko, które się nie narodziło, rzeźba.

Od pewnego czasu obserwujemy rozwój kolejnego etapu feministycznej propagandy. Tak zwana aborcja nie musi już oznaczać tragicznego wyboru, dramatu kobiety, ratowania jej życia, nie musi być mniejszym złem, skróceniem cierpienia upośledzonego płodu, które chwilę po porodzie i tak umarłoby w cierpieniach – bo przecież rozrywane na kawałki szczypcami albo trute chemicznym roztworem nie cierpi...

 

Teraz aborcja, jako „prawo reprodukcyjne” ma być dostępna na każde życzenie, nawet w ilościach hurtowych. Jak towar, bo jest towarem, którego handlarze już tego specjalnie nie ukrywają. 

 

Ruch proaborcyjny uznał, że może obwieścić swój sukces. Nienarodzone dziecko zostało dostatecznie odczłowieczone. „Procedura” zaś jest bezpieczna jeśli zgodna ze standardami WHO, czytaj – Światowej Organizacji Zdrowia. 

 

wózek dziewuchy

  

 

 

W państwie, w którym rzekomo zabijanie nienarodzonych jest, poza wyjątkami zakazane, można bezkarnie sprzedawać – pod kryptonimem antykoncepcji awaryjnej – środki o działaniu wczesnoporonnym. Można jawnie reklamować aborcję, podawać numer telefonu i wszelkie namiary, pod którymi pogubione a często poddawane presji i pozbawione wsparcia matki usłyszą, że dla ich sytuacji jest tylko jedno dobre wyjście: piguła albo zabieg.

 

 

Takie perspektywy funduje złowionym ofiarom środowisko, które mieni się rzecznikiem praw kobiet.

 

 

Gdyby dominującą dziś w świecie Zachodu cywilizację miałoby opisywać jedno słowo, brzmiałoby ono pewnie: przewrotność. A zatem „feministki” pchają kobiety do zbrodni i rozpaczy, aborcja „ratuje życie”, „lekarze” stają się rzeźnikami ludzi, wszystko to firmuje „Światowa Organizacja Zdrowia”.

 

Dziewuchy dziewuchom... gotują marny los.

 

 

Źródła: Facebook, Twitter, komentarz: PCh24.pl

RoM

 

 

 

 

 

 


DATA: 2020-05-28 07:51
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
13
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Nie wiem ale tam wszystko kręci się jedynie w gronie kobiecym. Nie ma wogole mężczyzn. Skrajne środowiska których po lewej stronie jest trochę potrafią się zapedzac bardzo daleko w swoich dążeniach. Każde w swoim kierunku oczywiście.
2 miesiące temu / M
 
Procedury aborcji - zgodne ze standardami WHO - tym argumentem szczycą się feministki-"dziewuchy" ; jak przewrotnie podmieniono znaczenia - zbrodnia nazywana jest "prawem reprodukcyjnym"?. Reputacja ONZ jest zachwiana,a lista poważnych porażek jest długa i lepiej słuchać Boga; nie odczłowieczajmy poczętych a nienarodzonych dzieci, gdyż to też są ludzie.
2 miesiące temu / t
 
pierwsze feministki mówiły że: Alice Paul: aborcja jest ostatecznym wyzyskiem kobiet co się zmieniło że faceci nie muszą ponosić odpowiedzialności za swoje czyny ?
2 miesiące temu / qwe
 
zabijania nienarodzonych dzieci to ZBRODNIA przeciw ludzkości. Nawet w wymiarze fizycznym. Poza cierpieniem które oczywiście jest ważnym aspektem, należy zwrócić uwagę na to, że to kobieta wynajmuje płatnego mordercę i zleca mu zabójstwo z premedytacją. W tych kategoriach powinno to byc penatelizowane. Znam opowieść o lekarzu do którego przyszła pacjentka już wcześniej mająca 2 dzieci by on zabił jej kolejne w łonie. On nakazał przyjście z mężem i pierwszą 2 za tydzień, wręczył młotek i wskaza na wózek z dziewczynką i siedzącego obok chłopczyka mówiąc "proszę zabić własnoręcznie jedno z tych dwóch a to poczęte urodzić, przecież zabicie w łonie to dokładnie taka sama masakra"
2 miesiące temu / Kpt. Żbik
 
@Maria chyba pobożni więżący w wielkiego woda Jarosława Kaczyńskiego : nie obrażaj pobożnych ludzi :
2 miesiące temu / maciek
 
Ten obrazek z psem... ręce opadają. Ale czy ?matkowanie? psu nie ogranicza praw suki, która go urodziła? Przecież to jest przypisywanie sobie praw do cudzego dziecka, siła zreszta odebranego. Czy taka kobieta na określenie ?suka? powinna się wiec obrazić czy poczuć zadowolona? Czy ta kobieta, która cieszyłaby się, gdyby matka ja usunęła nie unika jednocześnie mocno ryzykownych zachowań ze strachu przed śmiercią? Pewnie unika, do robi co jakoś czas morfologię i cytologię w strachu przed rakiem. Jak można tak nienawidzić samej siebie żeby pragnąc własnej śmierci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi, dziewuchy.
2 miesiące temu / Askja
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.