Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Nie wiem ale tam wszystko kręci się jedynie w gronie kobiecym. Nie ma wogole mężczyzn. Skrajne środowiska których po lewej stronie jest trochę potrafią się zapedzac bardzo daleko w swoich dążeniach. Każde w swoim kierunku oczywiście.
2 miesiące temu / M
 
Procedury aborcji - zgodne ze standardami WHO - tym argumentem szczycą się feministki-"dziewuchy" ; jak przewrotnie podmieniono znaczenia - zbrodnia nazywana jest "prawem reprodukcyjnym"?. Reputacja ONZ jest zachwiana,a lista poważnych porażek jest długa i lepiej słuchać Boga; nie odczłowieczajmy poczętych a nienarodzonych dzieci, gdyż to też są ludzie.
2 miesiące temu / t
 
pierwsze feministki mówiły że: Alice Paul: aborcja jest ostatecznym wyzyskiem kobiet co się zmieniło że faceci nie muszą ponosić odpowiedzialności za swoje czyny ?
2 miesiące temu / qwe
 
zabijania nienarodzonych dzieci to ZBRODNIA przeciw ludzkości. Nawet w wymiarze fizycznym. Poza cierpieniem które oczywiście jest ważnym aspektem, należy zwrócić uwagę na to, że to kobieta wynajmuje płatnego mordercę i zleca mu zabójstwo z premedytacją. W tych kategoriach powinno to byc penatelizowane. Znam opowieść o lekarzu do którego przyszła pacjentka już wcześniej mająca 2 dzieci by on zabił jej kolejne w łonie. On nakazał przyjście z mężem i pierwszą 2 za tydzień, wręczył młotek i wskaza na wózek z dziewczynką i siedzącego obok chłopczyka mówiąc "proszę zabić własnoręcznie jedno z tych dwóch a to poczęte urodzić, przecież zabicie w łonie to dokładnie taka sama masakra"
2 miesiące temu / Kpt. Żbik
 
@Maria chyba pobożni więżący w wielkiego woda Jarosława Kaczyńskiego : nie obrażaj pobożnych ludzi :
2 miesiące temu / maciek
 
Ten obrazek z psem... ręce opadają. Ale czy ?matkowanie? psu nie ogranicza praw suki, która go urodziła? Przecież to jest przypisywanie sobie praw do cudzego dziecka, siła zreszta odebranego. Czy taka kobieta na określenie ?suka? powinna się wiec obrazić czy poczuć zadowolona? Czy ta kobieta, która cieszyłaby się, gdyby matka ja usunęła nie unika jednocześnie mocno ryzykownych zachowań ze strachu przed śmiercią? Pewnie unika, do robi co jakoś czas morfologię i cytologię w strachu przed rakiem. Jak można tak nienawidzić samej siebie żeby pragnąc własnej śmierci? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi, dziewuchy.
2 miesiące temu / Askja
 
Ale tej samej who w sprawie covida słuchają prawie wszyscy, nawet bardzo pobożni ludzie.Czy choćby jedno słowo prawdy może od nich pochodzić?
2 miesiące temu / Maria
 
Samo słowo dziewucha mówi już wszystko. Maryja Matka Jezusa z pewnością nigdy nie pozwoliłaby się okres mianem dziewuchy.
2 miesiące temu / Marcin
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.