Nasz kanał RSS
 
 

Eko-globalizacja z chińską twarzą – fałszywe antidotum na światowy „koronakryzys”


Następny film
Wałach, Kolanek: „Reakcja katolików promuje Kler”. Odpowiadamy na absurdalne twierdzenia! [VIDEO]

Pandemia koronawirusa pokazała, że aplikowana nam od lat globalizacja pod dyktando demokracji liberalnej nie zdała egzaminu. Zamiast jednak wrócić do Porządku, na horyzoncie widać już chęci do wykonaniu skoku. Fałszywym antidotum na kryzys po koronawirusie ma być eko-globalizacja z chińską twarzą, w której ważną rolę odgrywać mają autorytarne rządy. Co w nowym świecie czeka Kościół oraz środowiska dające dziś odpór genderowej rewolucji? Na program zapraszają Łukasz Karpiel i Marcin Austyn PCh24 TV.

 

 

 

Zobacz także program

Agedna 2030. Nowy porządek świata


DATA: 2020-05-06 17:51:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Z przepowiedni, którą słyszałam chyba 60 lat temu i zapamiętałam : Rasa żółta zaleje świat. Od siebie dodam, że Chiny, to jedna wielka mafia.
1 miesiąc temu / Tyle.
 
Prezydent Duda poprosił Chiny o pomoc w zapewnieniu polskiej służbie zdrowia środków ochrony osobistej. A dlaczego nie zwrócił się z tym do UE i USA? I nagle w polskich mediach zaczęto mówić ?Chińska Republika Ludowa". Nie komunistyczne Chiny, nie reżim komunistyczny, ale Chińska Republika Ludowa. Gdzie się podziała Hanna Shen - mieszkająca na Tajwanie korespondentka Gazety Polskiej i innych prawicowych mediów polskich, od 10 lat plująca jadem w tych mediach na tę Chińską Republikę Ludową. Np. 19 czerwca 2019 r. pani Shen w wywiadzie dla pana Rachonia w Polskim Radiu 24 ostrzegała: ?Nie rozumiemy w Polsce, jakie jest zagrożenie ze strony Chin. Nie rozumiemy, że Nowy Jedwabny Szlak to nie jest tylko współpraca gospodarcza. Za tym może przyjść armia chińska. Z chińskimi inwestycjami przychodzą pożyczki, które uzależniają dane państwo?. Z kolei Rachoń stwierdził: ?Wiadomo, państwo chińskie jest państwem totalitarnym?. I nagle to wszystko ucichło na jak długo?. Prezydent Duda pros
1 miesiąc temu / sceptyk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.