Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Ave Maria! To samo mówi deklaracja naukowców i lekarzy z Great Barrington nie wiem czy dobrze napisałam. Jak widać, Pan Bóg stworzył nas z pięknym układem odpornościowym, nauka to potwierdza. Uważam ten model walki z "epidemią" za najlepszy.
10 dni temu / Ewcia
 
To jest, jak sądzę, w optyce rządu ciągle kwestia ilości miejsc w szpitalach i gospodarowania nimi - rozkładania w czasie przechorowań, które i tak zapewne będą musiały nastąpić. Być może dałoby się jakoś ten proces "przyspieszyć" bez obciążania szpitali, jednak zachęcania ludzi do zarażania się świadomego nie uważam za etyczne.
15 dni temu / sp
 
Korona-oszustwo to ?zbrodnia przeciw ludzkości?. Niemiecki prawnik zapowiada międzynarodowy pozew zbiorowy czytajcie na wprawo.pl !!!!!!! koniec covidu !!!!!!
16 dni temu / grimm
 
Z jaką pandemią?Mamy pandemię nowotworów,gruźlicy,cukrzycy,udarów............
16 dni temu / Katowice
 
I tak PiS kościoły zamknie a hierarchowie to przyklepią.
16 dni temu / smartboy
 
Groźniejsze od samego wirusa okażą się wymuszane różnymi sposobami szczepionki, których efektem finalnym będzie osłabienie lub całkowite wyniszczenie naturalnego systemu immunologicznego. A co będzie się działo potem...? Dziś trudno nawet sobie wyobrazić, na co stać jeszcze wąskie grupy szaleńców, owładniętych rządzą kierowania światem i potęgą posiadanych pieniędzy.
16 dni temu / W-Sawa
 
@TZ a co miał powiedzieć? Na pewno pokazywał statystykę i wyniki modelowania, różnych scenariuszy, co trochę by trwało i to nie jest miejsce żeby to pokazywać tutaj. Choć z chęcią bym zobaczył te wyniki. Z drugiej strony media rozdmuchały panikę na tak nieprawdopodobna skalę, że nie dziwię się, że rządowi zabrakło odwagi ... tak na marginesie, im cały czas brakuje odwagi, szczególnie jak trzeba się postawić mediom.
16 dni temu / bjs
 
Jeśli pan matematyk przedstawił Narodowej Radzie Rozwoju swoją koncepcję w sposób taki jak słuchaczom PCh24, to nie dziwię się, że go nie posłuchali.
16 dni temu / TZ.
 
Jak można walczyć z czymś, czego nie ma?
16 dni temu / Republikanin
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.