Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


To dlaczego jeszcze żyjesz?! Przecież nie tylko zajmujesz miejsce, pijesz wodę, jesz, zużywasz energię, produkujesz śmieci, a ponadto, o zgrozo, pozostawiasz ślad węglowy i, co najgorsze: piszesz głupoty.
2 miesiące temu / @Aha
 
Może nie tyle samych ludzi jest za dużo, co zbyt wiele zabierają przestrzeni - ile milionów hektarów na świecie zajmują posesje z placami wyłożonymi kostką? Ile ziemi zalano betonem, asfaltem i czym tam jeszcze? Wielkie metropolie, pełne żarłocznych dwunogów, które trują, mordują i biją pokłony chmurom w nadziei, że ześle im mannę, a innym plagi i pożogę...
2 miesiące temu / Michael Wolf
 
Nie odpowiadali na pytania tylko przekrzykiwali sie wzajemnie. Z tej gadaniny bardzo malo sie dowiedzielismy. Klamstwa wyplywaly z ich ust. Pycha sypala sie na stol. Mlodzi policy nie chca miec dzieci, bo jak widza taka gada nine rzadzacych to nie ma zadnego celu. Niektorzy probowali mowic cos o UE, ktora Polski nigdy nie zbawi. Jeden jakis bardzo siwy czlowiek martwil sie co bylo 100 lat temu ale nie zastanawial sie bardzo terazniejszoscia. Cymanski to najlepiej potrafil wymachiwac swoim palcem. Mlodzi ludzie ktorzy opuszczaja Ojczyzne za chlebem wybijaja sie na geniuszy za granica, bo nie moga zrobic tego w wlasnej Polsce. Program ogladali ludzie z wielu krajow.
2 miesiące temu / Czesc II
 
Ogladajac program Korwin I Bosak kontra Banda SZesciorga mozna wywnioskowoc dlaczego w Polsce jest jak jest. Najmadrzejszym ze wszystkich przy tym okraglym stole byl Krzysztof Bosak. Ta ruda kobita przypominala mi stara przemadrzala sowe. W wiekszosci byla to grupa starych dzieciakow, ktorzy chcieli sie wzajmnie przekrzyczec. Prowadzacy nie mial kontroli nad ta gadanina. Ta mloda paniusia tylko sie usmiechala, a kamerzyscie podobal sie jej warkoczyk. Wiele tych twarzy nie wygladalo na suwerennych polakow. Nie mozna tego nazwac debata. Ci ludzie nie wiedza co to jest debata.Oprocz Bosak Ci ludzie zachowywali sie bardzo dziwnie.
2 miesiące temu / Czesc I
 
Czekam na nowy program, właśnie bardzo mi brakowało tematu zrównoważonego rozwoju i Agendy 2030 omówionych z perspektywy prawdziwie katolickiej. Z chęcią wesprę pch24.pl Jesteście bardzo wartościowym portalem, obserwuję jak się rozwijacie na przestrzeni lat i jest jeszcze nadzieja, że nie wszystko stracone, między innymi dzięki waszej ciężkiej pracy.
2 miesiące temu / Bibi
 
No nie mogę. Skąd wiecie, że jest przeludnienie, że nie starczy jedzenia czy picia itp... bo przekupieni pseudo naukowcy tak powiedzieli? W samej Polsce jest ogromnie dużo niewykorzystywanej ziemi bo ludziom się nie opłaca - to jest specjalne działanie... Następny kraj Ukraina. Właśnie skopiowałem część tekstu z pierwszej lepszej strony - "Holandia jest po USA największym eksporterem produktów rolnych w świecie". Czyli malutka Holandia. Czemu nie mówi się prawie w ogóle o takim ogromnym problemie, że większość bogactw tego świata należy do wąskiej grupy osób i że bogatsi są coraz bogatsi a biedniejsi coraz biedniejsi. Ludzie są okłamywani, wymyślane są różne nieprawdziwe problemy, a prawdziwe są ukrywane.
2 miesiące temu / Rico
 
@ollek- teorie spiskowe to specjalność lewactwa a najnowsze to ekologiczny armagedon jeśli dzieci i starców się nie wymorduje a resztę wykastruje....Od rewolucji francuskiej i bolszewickiej to jest właśnie Depopulacja!!!
2 miesiące temu / Darius
 
Depopulacja, ulubiony termin prawicy,która jednak nie ma o tym bladego pojęcia. Rocznie przyrost naturalny oscyluje wokół 50-60 milionów na plusie, depopuacja więc to kolejna teoria spiskowa,która nie ma oparcia w faktach. To,że w jednym rejonie ludności ubywa vide Europa Środkowo- Wschodnia nic nie znaczy,bo na zagadnienie trzeba patrzeć holistycznie. - 1 plus 3 nie równa się -2,lecz 2.
2 miesiące temu / ollek
 
Aha - jak tu trafiłeś to raczej portal nie dla ateistów. Proponuję bony na dzieci. Jak jedno się nie uda zawsze można poddać eutanazji na życzenie rodzica, bo jak mamy bon to dobrze żeby "towar" otrzymać pełnowartościowy. Takie niestety rysuje się mroczna przyszłość tego trendu. Ludzie puknijcie się w głowę. Człowiek nie jest już jako istota, stworzenie na obraz i podobieństwo Boże ale rzecz, towar. Kolejny diabelski plan.
2 miesiące temu / Jan
 
Kolejny raz podnosi się argument depopulacji. Ziemia jest w stanie utrzymać bez zmniejszania swych zasobów 6-8 mld ludzi. Tyle ile mamy teraz. Ile zatem wg Was powinno być ludzi na Ziemi? 10, 20, 50 mld? Nie starczy na to ani miejsca, ani pieniędzy, a przede wszystkim jedzenia i wody. Przy takiej liczbie ludzi cała ziemia stanie się niczym spragniona i głodna Afryka, gdzie ludzie będą musieli harować na przeżycie lub walczyć o środki do życia. Nikt chyba nie chce swiata z Mad Maxa - dlatego potrzebna jest polityka zrównoważonego rozwoju. Zostawić przyszłym pokoleniom co najmniej to co sami otrzymaliśmy. Temu ma służyć ekologia i kontrola populacji. Ich brak sprawi, że zniszczymy nasz własny dom, a planety B nie ma. Utrudnianie tych procesów jest szkodzeniem samemu sobie. Polecam myśleć bardziej przyszłościowo, a nie tylko żyć chwilą.
2 miesiące temu / Aha
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.