Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Nie pierwszy już raz temu, kto, który walczy o suwerenną Polskę sługusy u s a i narodu bez ziemi dorabiają "gębę" człowieka Putina. Panie Grzegorzu, Szczęść Boże!
2 miesiące temu / vera
 
Co wy popieracie tego pachola Putina ?!! Widać,ze wszyscy tam - razem jesteście głupsi od tego zdrajcy G.Brauna. Nie potrawicie wsłuchać się w treść jego belkotu. On PiS może pocałowąc w dolną część ciala ten milosnik bandyty Putina.
ponad 3 lata temu / Marek K
 
I co? Nadal honorujecie szpicla Putina G.Brauna?! I to robi pismo katolickie?! Pożałujcie tego wyczynu!! My wam damy Putina!!! Zgraj szpiclowatych ukryła się pod katolickie medium!!
ponad 4 lata temu / XMW
 
Pan Grzegorz Braun to wybitny człowiek powinien poprzeć Pana Dudę tak jak ja popieram
ponad 5 lat temu / edward paw3luikowski
 
Pan Grzegorz to wielki czlowiek , tworca i mysliciel
ponad 6 lat temu / pit
 
Dobrze, że Pan Grzegorz ma tak duży optymizm dot. działania sił patriotycznych . Ale praktycznie całą władzę mają ludzie, nie koniecznie zainteresowani są naszą unijną wioską.
ponad 6 lat temu / marekb54
 
Szlachetny człowiek, bo katolik.
ponad 6 lat temu / circ
 
Niech żyje monarchia absolutna, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke !
ponad 7 lat temu / Robert
 
9 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo budujecie groby prorokom i zdobicie grobowce sprawiedliwych, 30 i mówicie: "Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków, nie byliśmy ich wspólnikami w zabójstwie proroków". 31 Przez to sami przyznajecie, że jesteście potomkami tych, którzy mordowali proroków! 32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków! 33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? 34 Dlatego oto Ja posyłam do was proroków, mędrców i uczonych. Jednych z nich zabijecie i ukrzyżujecie; innych będziecie biczować w swych synagogach i przepędzać z miasta do miasta. 35 Tak spadnie na was wszystka krew niewinna, przelana na ziemi, począwszy od krwi Abla sprawiedliwego aż do krwi Zachariasza, syna Barachiasza, którego zamordowaliście między przybytkiem a ołtarzem. 36 Zaprawdę, powiadam wam: Przyjdzie to wszystko na to pokolenie. Ewangelia wg św. Jana 8 22- Światłość wobec ciemności
ponad 7 lat temu / krzysztof
 
Niech Dobry Bóg ma Pana w swej opiece.
ponad 7 lat temu / Mark
 
Popieram Pana z calych swoich sil Jest Pan wspanialym rezyserem i odwaznym czlowiekiem Ktory odwarznie sprzeciwia sie temu Systemowi Ktory nas opetal Nam potrzeba takich ludzi Zycze wytrwania wobaleniu tego rzadu i postawienie niektorych przed wymiarem sprawiedliwosci Z powazaniem
ponad 7 lat temu / Carjan
 
Szanowny Panie Rezyserze Bardzo Pana sobie cenię jako Polaka i patriotę,ale wyrażnie Pan dał w swej wypowiedzi poznać, to,że praktyka Pana w działalności patriotycznej po prawicy jest skromna.Ja mam za sobą dość długie doświadczenia z dzialalności w szeregach NSZZ"S"i dalszej, więc Panu powiem,że nasza twarda robota w szerokim terenie udawała się wtedy, jak się nie stawiało naszej strategii - NA DWOJE BABKA WRÓŻYŁA.w tym naszym działaniu często trafialiśmy na plebanię. I jeżeli był tam ksiądz księdzem nie było najmniejszego oporu w udzielaniu nam pomocy. Gdzie był ksiądz zapaprany komuną, tam przed nami zamykały się drzwi plebanii - często po prostu pod naszymi nosami. Ale jest to temat nie na komentarzyk.To jest tylko jedno wskazane miejsce,a trafialiśmy do wielu innych miejsc i ludzi.Także do tzw. prywaciarzy.Taktyka i strategia działalności patriotyczno-politycznej,to temat dość głęboki i szeroki. Serdecznie pozdrawiam!
ponad 7 lat temu / Jan Orawicz
 
Panie Grzegorzu, jestem z Panem, powiem więcej wszyscy Polacy są z Panem. Pozdrawiam.
ponad 7 lat temu / zbiswa
 

Skomentuj ten arytukuł

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.