Nasz kanał RSS
 
 

Grzegorz Braun o rewolucji seksualnej roku 1968 [VIDEO]


Stały repertuar rewolucyjny, od kwestii politycznych i ekonomicznych – czyli komuna, kwestionowanie prawa własności – aż po kwestie, które nazywamy obyczajowymi, to znaczy uroki korzystania z życia w jego wymiarze cielesnym, były celebrowane jako akt rewolucyjny. Zdaje się niektórym, że to była nowość. To żadna nowość! To wszystko już było na przełomie XVIII i XIX wieku. Wśród myślicieli, filozofów, tych którzy dorobili teorię, konstrukcję intelektualną do tej praktyki, na czoło wysuwa się Engels – mówi w rozmowie z PChTV reżyser Grzegorz Braun.

 

 

 

Zobacz także:

 

Świad według Brauna

 

Świad według Brauna

W książce m.in. o: dwóch Amerykach, Rosji, Ukrainie i Smoleńsku, zespole urojeniowo-uroszczeniowym, Kościele i Nowym Średniowieczu.

 


DATA: 2018-05-11 07:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

>Niewiedzę starych< zauważa także Przewodniczący KEP i zamierza stworzyć w archidiecezji poznańskiej szkołę katechistów dla ludzi dorosłych.[12.05.2018r.] Jak mówi : >Owoce katechizacji dzieci i młodzieży zniszczą w doskonały sposób rodzice nieskatechizowani , podkreślając potrzebę prowadzenia katechez dla dorosłych.< Warto dopytać a co z tymi rodzicami, którzy pozostaną przy >wiedzy katechizmowej Kościoła Katolickiego i Tradycji< i nie przyjmą modernistycznych nauk - nie dadzą się >skatechizować< na nową religię > katoludzką< ?????
6 miesięcy temu / iskierka/cd
 
Dziękuję. Jednakże warto zauważyć , że >supełek< zawiązany z kilku wątków kończy się podsumowaniem bardzo wątpliwym. Daje Pan radę słuchaczom w jaki sposób można się uchronić od zagrożeń :> jak się uchronić ? tylko cofając na bezpieczne pozycje, które ma dla nas Kościół Katolicki TE< pozycje wcale nie są bezpieczne w dobie rewolucji >francuskiej< w Kościele. Jak nam donoszą media katolickie i pseudokat. Kościół realizuje wiele projektów odnoszących się do młodzieży (w tym niepełnoletnich) , które są realizowane i monitorowane przez ONZ i oświeconych. Planowany synod młodzieży i Nowy Kościół w Rzymie są tego potwierdzeniem. Inicjatywy pod hasłami religijnymi burzą relacje między >starymi< (rodzicami) a dziećmi. Młodych się >indoktrynuje< po nowemu nową humanistyczna katechezą odrzucają i szydząc z Tradycji i >starych< niedouczonych dewotów.
7 miesięcy temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 82 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.