Nasz kanał RSS
 
 

Ile jest w Tobie z monarchisty? Sto lat temu ogłoszono Deklarację Niepodległości Rady Regencyjnej


W rocznicę ogłoszenia Deklaracji Niepodległości Rady Regencyjnej odbyła się wyjątkowa konferencja „Polska idea monarchiczna w latach 1918-2018”. O swoich doświadczeniach opowiedzieli Arkadiusz Stelmach z Instytutu Ks. Piotra Skargi i Sławomir Skiba redaktor naczelny „Polonia Christiana” w prelekcji „Ruch monarchistyczny w Krakowie po 1989 roku”.


DATA: 2018-10-11 07:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Król Elekt Wojciech Edward Leszczyński już został obrany w 2016, komu nie pasuje niech wskaże innego i z lepszą historią własnej rodziny na przestrzeni wieków. Od czasu Króla Stanisława Leszczyńskiego i jego córki Marii która we Francji 43 lata była "Dobrą Królową", jak ją wówczas nazywano, nie było bardziej godnej osoby do tronu Polski.Tymczasem od Rewolucji Fr. do dziś taplamy się w rynsztoku tzw. demo/no/kracji, udając, że spotkało nas coś nadzwyczajnego. Jest najwyższy czas, by rozpocząć poważną rozmowę nt. Królestwa Polski, bo jak wiemy, na taki teren pewne nacje nie mają wstępu by tam łupić poddanych króla.
8 miesięcy temu / jotka
 
Przydałby się chociaż regent..., ale o tak czystym sercu, żeby oglądał tutaj Boga, zanim Ten przybędzie, aby zamieszkać ponownie wśród ludzi. Byłoby fantastycznie (realnie!) żyć w takim królestwie; czego życzę wszystkim (przyszłym) obywatelom - i konserwatystom z ich spokojem, i lewakom z ich zaangażowaniem. Konieczność obecności Mesjasza na Ziemi (Nowej Ziemi) jest dla mnie tak oczywista, że aż pobolewa mnie w krzyżu z tęsknoty. Obyśmy się doczekali za naszego życia!
8 miesięcy temu / qwerty
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.