Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Kochani, róbmy swoje! Po prostu róbmy swoje i módlmy się za wszystkich zaślepionych. Nie szkoda energii na te spory? Dobry Bóg nie obiecuje sprawiedliwości na tym świecie, tylko na tamtym. Modlitwa może zdziałać wszystko. Trzeba się modlić, żeby ich Bóg oświecił, i uważać, żeby samemu żyć najlepiej, jak potrafimy. "Nie mów ludziom o Bogu - żyj tak, by zaczęli pytać"
4 miesiące temu / Basisitka
 
Boguslaw - które przykazania? Jakie nauki? Bo te starotestamentalne nie są kompatybilne z nowotestamentalnymi. Jeśli by wierzyć w koszerność starotestamentalnych to Żydzi mogą przyjechać do Polski i zaproponować nam niewolę albo śmierć. Bez jaj. Cytat:10 Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, najpierw ofiarujesz mu pokój, 11 a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli. 12 Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je. 13 Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce - wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza. 14 Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój. 15 Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.
4 miesiące temu / Jot
 
ciekawe info dotyczące zakończenia 42 letniej suspensy czerwonego księdza z Portugalii, w tle nowo wybrany kardynał Mendoca i jego słowa, że współczesny Kościół cierpi na "deficyt lewicowych katolików"
4 miesiące temu / axe
 
11. 02. 2013. A może właśnie chodziło o to , aby wyszli zza zasłony ?
4 miesiące temu / tak tylko
 
Według JA KATOLIK PIS zdezerterował z placu boju o prawicowość i normalność, WATYKAN zdezerterował, NARODOWCY tworząc KONFEDERACJĘ z Korwinem, bez GODEK zdezerterowali, LEWICA, PSL dawno już są po stronie MARKSIZMU i dodatkowo z KUKIZEM , POLSCY BISKUPI to katolicy otwarci Więc kto został? Otóż według JA KATOLIK rozproszony tradycyjny Kościół bez konkretnych przywódców. A zatem czyżby nowy dyktat semantyczny teorii krytycznej święci tryumf nad wiernością tradycji?
4 miesiące temu / Wierzący
 
Za Papieża trzeba się modlić, aby Go Pan Bóg oświecił.
4 miesiące temu / Zbigniew
 
ciężko spotkać kogoś kto by pasował do pierwszego zdania ,trzeba częściej napominać -praktykuj co głosisz -odnosi się i do wiernych i do kapłanów
4 miesiące temu / @Bogusław
 
....Jeśli nie staniemy w prawdzie w oparciu o wiekowe nauki Kościoła Katolickiego i jego tradycję to nadal będziemy poruszać się w oparach absurdu i herezji.Wg mnie katolickość Kościoła skończyła się wraz z Soborem Vaticanum II.W pogłębianiu tego procesu mieli udział wszyscy papieże po Piusie XII.Staniemy niezadługo w sytuacji iż wierni nauce Kościoła z przed 1963 roku będą traktowani jako schizmatycy.
4 miesiące temu / stefan
 
Prawdziwi I wierni katolicy sluchaja sie tylko Pana Boga I jego przykazan. Nikt nie zmieni nam tego nigdy. Moze przysporzyc nam tylko problemow zyciowych na tej ziemi ale z tym zyjemy od wiekow. Franciszek robi sobie tez klopoty I to wielkie. Natomiast nie rozwiazuje zadnych. Ci wybrani przez niego nie beda mieli latwego zycia, bo katolicy na calym swiecie czuja sie zawiedzieni I budza sie aby walczyc o swoja katolicka religie. Nie kazdego da sie oszukac czy omamic. Jezus Chrystus I Maryja jego Matka I nasza beda zawsze z nami. Jezeli zauwazymy zlo to nie wpuscimy zla do naszego kosciola. Slowo Jana Pawla II bedziemy sobie glosic wsrod naszych katolickich rodzin. Jego Instytucje Rodziny zbudujemy sobie w Polsce. Amen.
4 miesiące temu / Boguslaw
 
Nie dam rady tego obejrzeć. Czyta się 3x szybciej i można przeskakiwać nieistotne fragmenty. Czy naprawdę już tak się cofnęliśmy w rozwoju, że trzeba nam tu wrzucać treści w formie audiowizualnej?
4 miesiące temu / czloax
 
Polonus- konfederacja to kto? Braun I Korwin? I tych dwóch oryginałów z rzeszą fanów mają rządzić 38 milionowym Państwem???
4 miesiące temu / Abberacja
 
@Ewcia Odstapiliscie od Ewangelii. Wymyslacie swoją.
4 miesiące temu / Second
 
Głosujmy na Konfederację!! PIS to "malowany lis". Do tej pory nie wypowiedzieli Konwencji Stambulskiej!Głową w piasek jak w przypadku ustawy 447 czy głosowania Stop aborcji.
4 miesiące temu / Polonus
 
Proszę Was. Unikajcie nacechowanych emocjonalnie i kojarzących się z propagandą stwierdzeń typu "wściekłe ataki" i to w nadmiarze. Nie stawiajcie też Państwo arcybiskupa Jędraszewskiego na "czele frontu walki.." bo w żadnej jego wypowiedzi nie zauważyłem, aby ustawił jako uczestnik jakiegoś frontu. Ten hierarcha postąpił po prostu jak prawdziwy uczeń Chrystusa i ujął się za prawdą. Sprawa jest słuszna, ale to Boża Sprawa, a tej rewolucyjny język nie służy
4 miesiące temu / meewroo
 
Ave Maria! W tym kontekście walki o rodzinę nastał czas aby poważnie i wnikliwie wsłuchać się w głos Matki Bożej Różańcowej z Fatimy i całym sercem, z wielką miłością i poświęceniem wypełnić Jej prośby! Czy jako Polacy uczestniczymy licznie i z wielkim oddaniem Bogu w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze soboty miesiąca??
4 miesiące temu / Ewcia
 
Poglądy tych kardynalów dowodzą zasad ich wyboru.
4 miesiące temu / Zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.