Nasz kanał RSS
 
 

„Ja katolik” o samobójstwach księży i spektakularnych odejściach z kapłaństwa [VIDEO]


Następny film
Ostatnia nadzieja chrześcijaństwa? O Rosji bez retuszu. Spotkanie z Piotrem Doerre [VIDEO]

Ksiądz dźgnięty nożem. Inny zostawia Chrystusa dla Justyny. Kolejny „chrzci się ponownie”, ale wyjaśnia, że w sumie to chodzi o celibat. Dwóch innych popełnia samobójstwo. Liberalny biskup potwierdza ekskomunikę. Episkopat prosi Boga o wybaczenie za profanacje – tak wyglądał czerwiec w kościele w Polsce. Krystian Kratiuk zaprasza na program Ja Katolik.

 

Czym jest prawdziwa MIŁOŚĆ: https://www.youtube.com/watch?v=Y5Oiq8NmWSo

 

UWAGA!!! WYJAŚNIENIE: Ksiądz o którym mowa w materiale sam zaciągnął na siebie ekskomunikę z mocy samego prawa, nie została ona zaś „na niego nałożona”. W komunikacie kurii łódzkiej nie ma też mowy o tym, aby powodem zaciągnięcia kary był „ponowny chrzest w Jordanie” – jest to opinia wyrażona przez samego zainteresowanego księdza w udostępnionym przez niego materiale video.


DATA: 2019-08-13 19:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Do MBja-ja się pytam,jak mamy zmieniać swoje życie na lepsze?Kto ma pomagać we wszystkich zawirowaniach w rodzinie?Od tego sa przecież księża,którzy powinni stawać na głowie,by przyciągać ludzi do Kościoła!A tu się słyszy np. rekolekcjach dla rozwiedzionych.Zapytuję,a gdzie swoje miejsce znajdą porzucone żony?Nimi się jakoś nikt nie zajmuje,przynajmniej o tym się nie słyszy.A one często bardzo cierpią,są osamotnione.Nazywanie ich "samotnymi matkami"powoduje,ze w tym określeniu zawarte jest jakby okazywanie miłosierdzia takim osobom,a przecież nie o to chodzi.Tymczasem one z ambony słyszą,że Kościół organizuje nawet specjalne duszpasterstwo dla związków niesakramentalnych pomijając całkowicie własnie te porzucone i żyjące w zgodzie z wiarą.Wiem,że czują się gorsze,ale ten stan powoduje,że te nowe związki są akceptowane przez Kościół.W proponowanych dla nich rekolekcjach proponuje się im noclegi oczywiście we dwoje,czyż nie jest to przykładanie ręki do grzechu?
3 miesiące temu / Maryna
 
Dużo się mówi o kapłana ie wychowujących złożonych ślubów, a co że świeckimi? Nie słychać tyłu głosów potępienia a skala dużo większą. Dopóki bedzie przyzwolenie społeczne na zdradę małżeńską, flirt i niekontrolowane przyjaźnie damsko-męskie i brak wstrzemięźliwości przez ślubem społeczeństwa będzie moralnie leżało a wraz z nim kapłaństwo. Księża wywodzą się z rodzin które nie dają wzorców. Zacznijmy od siebie, zmieniamy nasze rodziny na lepsze.
3 miesiące temu / MBja
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.