Nasz kanał RSS
 
 

Jak powstrzymać falę demoralizacji dzieci i młodzieży? Jest na to sposób! [VIDEO]


Następny film
Czy w TVN mówili o Marszu dla Życia i Rodziny tak jak Trzaskowski? [VIDEO]

Mariusz Dzierżawski w programie „Prawy prosty”. Znany obrońca życia mówi o prawdziwym obliczu seksedukacji opartej na „standardach WHO”. Kto może być zainteresowany, aby ten program pojawił się w polskich szkołach? Odpowiedź w programie Łukasz Karpiela.


DATA: 2019-08-21 08:40:00
AUTOR: MARIUSZ DZIERŻAWSKI W „PRAWYM PROSTYM”
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

metoda na zasadzie "tak ich zmęczmy żeby nie mieli siły mysleć " serio ?
3 miesiące temu / do Izydor Oracz
 
nazywam się Dorota Romanowska i jak już wspominałam nie będę się ukrywała pod pseudonimem wydając swoje zdanie. Sprawa seksualizacji dzieci i młodzieży posunęła się za daleko ale przede wszystkim o To obwiniam naszych Ministrów którzy wyrazili na to zgodę w Brukseli. Założenia UE były dobre ale zaczęli Nią rządzić nie odpowiedni ludzie, którzy sami mieli ze sobą taki problem jaki zaczął się szerzyć w Naszym Kraju. To nie z Zachodu przyszły związki homoseksualne bo one były dużo wcześniej tylko że w podziemiach. Zrobiła się tzw. moda na inność i to co złe stało się raptownie dobre i godne naśladowania.Ludzie stali się"godni" XXI-go wieku. Teraz potrzebujemy MĄDRYCH ludzi którzy to zło zatrzymają, powrót do wspomnień nic nam nie da.
3 miesiące temu / Puchatka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 111 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.