Nasz kanał RSS
 
 

ZOBACZ VIDEO

Jaki był dla Kościoła rok 2018? Czy kolejny rok przyniesie następne zmiany?


W noworocznym odcinku programu „Ja Katolik” Krystian Kratiuk przypomina najważniejsze wydarzenia roku 2018 w Kościele powszechnym oraz w Kościele polskim. A co wydarzy się w przyszłym roku?

 

 

Portal PCh24.pl można wesprzeć przekazując datek na konto: 

55 1680 1062 0000 3000 2577 2924

 

 

 

Zdjęcie kard. Marxa (miniatura): Wolfgang Rouck/Wikimedia

 

 


DATA: 2019-01-07 06:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Obama wspomniany w filmie jest wybrany przez elity na Antychrysta i pojawi się już niedługo w odmienionym nieco wyglądzie by zwieść jeśli to możliwe wszystkich, szczególnie chrzescijan i katolików.
5 miesięcy temu / Za Jezusem Chrystusem
 
Warto UPRZYTOMNIĆ SOBIE, że nie jesteśmy widzami w kinie i patrzymy na film pt.>Kościół< z gatunku horrorów. Pytanie co przyniesie następny ROK ? Jest NIESTOSOWNE. To tak jakby pytać >chorego< czy przeżyje. Podobnie >dawkowanie< wiedzy , która przeraża i powoduje zgorszenia nie jest rozwiązaniem PROBLEMU dla wielu katolików patrzących na planowe NISZCZENIE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO i utratę WIARY PASTERZY. Potrzeba większej ODWAGI prawdziwie katolickich mediów do określenia SYTUACJI w jakiej znalazł się Kościół, przyczyn ODSTĘPSTWA a przede wszystkim GŁOSZENIA PRAWDY o tym co się stało. Drzwi do piekła stoją otworem. Jak pisze Ks. Tim Joseph mamy >Wielką Apostazję
5 miesięcy temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.