Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Razem, Nowocześni posełowie Gangu Olsena i czterolistnej koniczynki ze zrozumieniem nie potrafią przeczytać 7 zdań z projektu ustawy "Stop Pedofilii" to mamy to co mamy. Amok, lament, płacz, zagubienie no i agresja z kłamstwami. Jedyne co jest prawdziwe to starch w oczach Pani poseł Joanny Scheuring-Wielgus, że propaganda gender może zostać zablokowana.
8 miesięcy temu / Robi
 
Ciekawe co tym razem wymyślą masoni z PiS aby zrealizować swoją maksymę i cel: "Ziemia bez narodu dla narodu bez ziemi".
8 miesięcy temu / cba
 
@Second: 93% Polaków głosujących w wyborach wybrała partie popierające to co się dzieje obecnie na Zachodzie. Wybrała "Nowy wspaniały świat" i niewolnictwo dla siebie i swoich dzieci. Tak, uważam wyborców PiS, PO, PSL, SLD za głupców. Rewolucja zjada własne dzieci, oni wybrali swoją własną zagładę.
8 miesięcy temu / bogumił
 
Korwina lansują na lidera Konfederacji, żeby podważyć wiarygodność tego ugrupowania. Tylko nie wiem po co katolicy, prawicowcy i porzadni ludzie wzięli go do tej konferencji...
8 miesięcy temu / Polka
 
Pan Mikke mówi rzeczy, które zrażają , albo sam jest nieinteligentny, albo robi to celowo. O ile wcześniej mnie to nie obchodziło, bo działał na własny rachunek, to teraz zraża też do Konfederacji, media czynią go liderem tego ugrupowania, a jest jednym z bodaj dwunastu. Konfederacja to nie tylko ani nie przede wszystkim Korwin. Jest tam wielu naprawdę mądrych i dobrych ludzi, prawdziwych patriotów i chrześcijan. Niepotrzebnie się do nich źle nastawiasz. A co do Korwina, popieram Damiana K: Oby udał się już nie długo na emeryturę.
8 miesięcy temu / @Second
 
@Second, uważam tak samo ale o większości społeczeństwa, a nie tylko o wyborcach PiS, zwłaszcza patrząc na wyniki wyborów przez tyle lat i nowe przekonanie wśród wielu, że PSL to teraz to partia środka, Polaków, nowa nadzieja itd. To wskazuje na poważne braki i podatność na manipulację. Z czego można wysnuć pewne wnioski. Natomiast ludzi inteligentnych z założenia nie może być większość, bo większość to zwykli szarzy ludzie. Tytuły szkół wyższych, magister, licencjat, a nawet inżynier dla każdego nie zmienią tego. Dodam, że jak na JKM to było podejrzanie grzeczne i łagodne zdanie. JKM jest jaki jest, każdy to wie, wzorem nie jest i nie będzie. Oby udał się już nie długo na emeryturę. O wyborcach PO można powiedzieć, że głupi, ale jak ktoś o wyborcach PiS, że nie są inteligentni to już skandal ? Wyczuwam tu kalizm...
8 miesięcy temu / DamianK
 
@KonFans Pan Mikke po wyborach powiedzial, że wyborcy PIS "nie są ludźmi inteligentnymi". Czy wy tez tak sadzicie?
8 miesięcy temu / Second
 
kolo- twoja drwina zieje " miłością"... taką pełowska i jest na drodze wzrostu - co widać i czuć
8 miesięcy temu / Lit
 
No to teraz do zamrażarki. Muszą podtrzymać tradycje.
8 miesięcy temu / Xyz
 
@do Second, drogi katoliku ziejerz nienawiścią. Musisz wiedzieć, że Konfederacja jest na drodze wzrostu a zatem Teoja frustracja bedzie sie powiększać.
8 miesięcy temu / Kolo
 
@Second, nie poć się tak. Kilka oddechów i do przodu ;
8 miesięcy temu / Rocky
 
@Second, Konfederacja jest w Sejmie, bo są tam posłowie partii Wolnosc i Ruch Narodowy wybrani z list Kukiza
8 miesięcy temu / Ar
 
Za mało! Czekamy na wpisanie do kodeksu karnego propagandy oraz praktyk homoseksualnych!
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
A czy Konfederacja jest w starym Sejmie? Jeszcze ich nie ma a już są za?
8 miesięcy temu / Second
 
To smutne świadectwo słabości dobra i wiary w obecnym sejmie. Módlmy się o prawość, wiarę i odwagę w jej obronie dla posłów nowej kadencji
8 miesięcy temu / Klasyk
 
Sprostowanie tego co napisałem wczesniej: za odrzuceniem projektu glosowalo trzech a nie czterech poslow pis, Anna Kwiecien Andrzej Melak i Edward Siarka. https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=86&NrGlosowania=110
8 miesięcy temu / Rrr
 
Projekt jest źle naosiany od strony formalnej, ale ma dobre chęci. Oby napisali go dobrzs w poprawkach i został uchwalony.
8 miesięcy temu / Kaska
 
To skandal.
8 miesięcy temu / Karol
 
co to da jak pewna grupa pedofili nadal będzie bezkarna
8 miesięcy temu / chichot
 
Dlaczego 4 poslow pis bylo za odrzuceniem projektu w tym jeden posel ktory bedzie rowniez poslem nowej kadencji?
8 miesięcy temu / Rrr
 
I tam zamarznie.
8 miesięcy temu / tamiko
 

Skomentuj ten arytukuł

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.