Nasz kanał RSS
 
 

Klimatyczna histeria. Kiedy pierwsze ofiary śmiertelne? [VIDEO]


Następny film
Prof. Marek J. Chodakiewicz: Myśli wolnego Polaka

To już prawie religia! Klimatyczne szaleństwo coraz popularniejsze. Skrytykujesz i masz problem! Na „Przegląd Prasy” zaprasza Jacek Ożóg, Michał Wałach i Łukasz Karpiel.

 

 


DATA: 2019-08-13 18:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Kwestia oceny zmian klimatycznych jest przekłamywana i wykorzystywana przez globalistów do terroryzowania ekonomicznego rządów,wykorzystywania społeczeństw,by doprowadzać do zadłużeń na cele "ochrony środowiska" w bankach należących do banksterów. Nie ma to nic wspólnego z faktami naukowymi na ten temat. Prawdziwa chrona środowiska to nie bezpodstawnie wyolbrzymione zmiany klimatyczne te które są, to naturalny proces, którego człowiek jest częścią tylko zanieczyszcenie mechaniczne i chemiczne, które ma bezpośredni wpływ na człowieka, faunę i florę. Na świecie jest nadprodukcja wszystkiego, wszystko pakowane w plastik, duża konsumpcja i góry śmieci. Do tego chemizacja i "zacukrzenie" przemysłu spożywczego co przyczynia się do wielu chorób cywilizacyjnych. Trzeba docierać do naukowców, którzy są wierni prawdzie. Tacy na szczęście jeszcze egzystują. Powodzenia w szukaniu prawdy. Niestety po wywiadzie Ojca Świętego dla La Stampy wnioskuję, że sam Papież jest dezinformowany w temacie.
3 miesiące temu / Szyszka
 
Niepokoi mnie postawa z gruntu negujaca zmiany klimatyczne. Prawda, ze sa one wykorzystywane przez cwaniakow /takze na pozycjach w rzadzie swiatowym, do oprozniania kieszeni biednych i srednio zamoznych "ze zlotowek". Prawda jest jednak i to, ze zmiany zachodza i tylko ludzie glupi mowia, ze TO nie ma miejsca. Widac to golym okiem tak, jak widac slonce w dzien, a ksiezyc - noca. Najczesciej sa to skutki zacwiania symbiozy w srodowisku naturalnym np. wycinka poteznych polaci dzungli i lasow, stosowanie modyfikowanych roslin /takze drzew/, modyfikowanie i klonowanie zwierzat, stosowanie zlych srodkow owadobojczych i chwastobojczych /trucizny/, stosowanie srodkow chormonalnych przeciwpoczeciowych, zanieczyszczenia wod srodladowych jak i oceanicznych, testy nuklearne,itd. Lista jest dluga i powiem wyraznie: dzisiejsza cywilizacja popelnia SAMOBOJSTWO. Jedni korzystaja z bezkarnosci, a inni zdaja sie spac i nie reaguja juz na niszczenie czlowieka i swiata.
4 miesiące temu / piotr78
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.