Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Adolf Hitler bije brawo; czegoś Polaków nauczył.
8 miesięcy temu / Rys
 
czy ktoś wreszcie wymusi zmianę nazwy szpitala, w którym dzieją się takie potworności?!!!!! Może być nawet szpital imienia Adolfa Hitlera. Tylko nie Dzieciątka Jezus
8 miesięcy temu / ggg
 
co do wypowiedzi karola . Pan Jezus w w dzienniczku siostry faustyny powiedział o sobie ,, jestem miłością i miłosierdziem samym,, a ten karol przedstawia Pana Boga tak jakby Bóg był samym gniewem i surowośćią. a co do dzieci z zespołem downa i ich rodziców .różne krzyże Boża optrzność zsyła ale krzyż przyjęty z miłośćią prowadzi do zmartwychwstania i zwycięstwa
8 miesięcy temu / mateusz
 
cyt"i nie ma żadnych tłumaczeń" ? serio? a kat ,a żołnierz a obrona własna .
11 miesięcy temu / chichot
 
Przykazanie V - Nie zabijaj. Każdy kto je łamie popełnia grzech śmiertelny i nie ma żadnych tłumaczeń. Jeżeli Pan Bóg dopuszcza, by urodziło się takie dziecko to znaczy, że Bóg albo chce wypróbować swoich wyznawców na podobieństwo Hioba albo też spuszcza na rodziców karę doczesną za ich grzechy, albo grzechy przodków. Pamiętać bowiem należy, że za grzechy ludzi mogą ponosić odpowiedzialność nawet ich prawnukowie. Zawsze lepiej znosić pokornie najgorsze na ziemi, bo po śmierci czeka Sąd...
11 miesięcy temu / karol
 
płytko ,w mojej parafii mieszka rodzina z dzieckiem z Downem którego nie może przyprowadzić do kościoła bo krzyczy ślini się i publicznie masturbuje ,,takim trzeba pomóc
ponad 1 rok temu / do Weronika
 
racja ,łatwo jest potępić aborcje dziecka z Downem kiedy w mediach pełno jest wizerunków ślicznych dzieci z Downem lat 5 ,trudniej to potępić kiedy chodzi o dzieci -wpisz "Thanks for not aborting me" kobieta która się waha powinna mieć zapewniona gwarancję pomocy po urodzeniu a tego nie ma ,nie każde takie dziecko jest pierwsze w rodzinie żeby tylko jemu poświęcić czas
ponad 1 rok temu / ewa do sybilla
 
Mordercy...
ponad 3 lata temu / Tofik
 
Aborcja to prawo wyboru,a nie przymus. Jeśli kobieta nie chce być matką,to nią nie będzie,nie ma takiej siły,zeby ja do tego zmusić. Żadna rozsądną kobieta nie urodzi chorego dziecka,a już z pewnością z zespolem Downa. Nie każda jest Kaja Godek.
ponad 3 lata temu / sybilla
 
Aborcja to wielkie zło i zbrodnia. Zawsze a napewno w czasach moich studiów , lata 70-te, trzeba było w tym procederze uczestniczyć. Ja byłam na takich zajęciach 1 raz , przeżyłam szok i na zawsze wykreśliłam ginekologię i położnictwo z moich zainteresowań specjalistycznych. Dzisiaj myślę tak samo jak wtedy ale zmieniło sie to ,że mam odwagę o tym mówić publicznie.
ponad 4 lata temu / lekarz
 
W mojej parafii jest piekna dziewczynka, ktora ma zawsze slicznie zlozone raczki jak przyjmuje Komunie Swieta.Dzisiaj tez przyjela Pana Jezusa. Ta dziewczynka ma ladne dlugie wlosy, jest zawsze usmiechnieta i ma zabawne doleczki w policzkach. Ta piekna dziewczynka ma zespol Downa. Jej rodzice widac jak bardzo ja kochaja. Jest jedna z nas i nikomu nie przyszloby do glowy aby ja zabic bestialsko. Dlaczego, wiec drodzy rodzice zabijacie swoje dzieci???
ponad 4 lata temu / Weronika
 
Odebrać prawo do używania w nazwie imienia Dzieciątka Jezus
ponad 6 lat temu / Andrzej
 
Bezczelna gnida z tego profesorka. Jeszcze będzie płakał i tłumaczył się przed swoimi ofiarami.
ponad 8 lat temu / Klokan
 
Ja rozumiem, że wychowywanie dziecka z zespołem Downa jest bardzo ciężko, ale przecież to też człowiek! Jak można zabijać małe, bezbronne i niewinne dzieci tak po prostu... to jakiś absurd! Z całego serca dziękuje ludziom którzy włączyli się w akcję ratowania tych dzieci, miejmy nadzieję, że dzięki temu chociaż jakaś część ludzi otworzy oczy w tej sprawie i sprzeciwi się tej masowej zbrodni.
ponad 8 lat temu / agata
 
Trzeba by może najpierw wyjaśnić dlaczego się rodzą takie dzieci tzn. chodzi mi o przyczyny choroby a nie likwidację istnień ludzkich.
ponad 8 lat temu / cynik
 
Jak widać są w Polsce mądrzy, odpowiedzialni i odważni młodzi ludzie. Wielki szacun!
ponad 8 lat temu / Marek
 
dyrektor to modelowy przykład zwolennika PO...
ponad 8 lat temu / Ślązak
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.