Nasz kanał RSS
 
 

Koniec z lotami dla niezaszczepionych? Łukasz Warzecha || Jaka jest prawda?


Następny film
Andrzej Pilipiuk: suplementy diety „chroniące” przed koronawirusem chcą zastąpić wiarę katolicką?!

Australijska linia lotnicza Quantas jako pierwsza ogłosiła, że wstęp do ich samolotów będą mieć jedynie ci zagraniczni klienci, którzy okażą dowód szczepienia na COVID-19. Czy to zapowiedź czekających nas ograniczeń? Zapytaliśmy o to dziennikarza i publicystę Łukasza Warzechę.


DATA: 2021-01-12 13:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

nie "Kłantas" ino "Kantas"; czuwaj!
1 miesiąc temu / miki
 
Jon ma rację plan jest realizowany, codziennie coś co wczoraj wyśmiewano okazuje się prawdą. Propaganda też reaguje natychmiast: ludzie mówią - celebryci nie chorują to już chorują, nie widać chorych w szpitalach to już nawet program o oddziale covid w szpitalu, mniej jest zmarłych to już codziennie dużo umarło i branża się nie wyrabia , w Szwecji mniej zakażeń to już pokazanie jacy oni głupi, demonstracje u nas - źle, u Łukaszenki dobrze. Zachorowania też rosną albo maleją w zależności kogo mają dotyczyć i co w kalendarzu widać. O niektórych krajach i wyznaniach to się w ogóle nie mówi, ich to omija.
1 miesiąc temu / Johnny
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.