Nasz kanał RSS
 
 

Kratiuk, Karpiel: Obejrzeliśmy „Kler”, aby Państwo nie musieli [VIDEO]


Zapraszamy do obejrzenia rozmowy o najnowszym filmie „Kler”. Ostrzegamy - obraz Wojciecha Smarzowskiego plugawi i pozostawia widza brudnym. Rozmawiają Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel.


DATA: 2018-09-28 17:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Drodzy Państwo, żeby być obiektywnym trzeba niekiedy wyjść poza ramy swojego widzenia. Obejrzeliście ten film i chyba nie zrozumieliście jego przesłania, które de facto nie uderza w kościół święty, a piętnuje grzech człowieka i jego słabości. "Jeśli ktoś jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. I nikt nie rzuci bo i ja i Państwo jesteśmy grzesznymi istotami i o tym jest ten film. Jaki człowiek by nie był to jest i będzie grzeszny. Nawet św. Jan Paweł II także był tylko człowiekiem. A pojedyncze historie bohaterów, również nie zostały wyssane z palca, bo wszyscy śledzimy media, gazety, historię współczesną.. więc nie należy twierdzić że po prostu problemu nie ma i wszystko jest manipulacją i propagandą. Jednak z drugiej strony oddając sprawiedliwość dobrym i pracowitym kapłanom, nie należy wszystkich wrzucać do jednego worka i oczerniać. Ponieważ znajdują się jeszcze prawdziwie powołani w Jezusie Chrystusie. Proszę wziąć te słowa pod rozwagę we własnym sumieniu, to nie je
6 miesięcy temu / VII
 
Bardzo dobry komentarz. Trafia też w sedno problemu czym jest i po co powstał ten film.
7 miesięcy temu / Paweł P73
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.