Nasz kanał RSS
 
 

Ks. Oko miażdży lawendową mafię w Kościele || PRAWY PROSTY


Następny film
Najważniejsze informacje w jednym miejscu. Zobacz RAPORT PCH24

Na program PRAWY PROSTY zaprasza Łukasz Karpiel. Rozmowa z ks. prof. Dariuszem Oko.


DATA: 2021-01-12 12:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

@ iskierka - Lawendowa mafia jest bestselerem w tym znaczeniu,ze jako pierwsza obnaża zło rozwijające się w naszym Kościele.Książka otworzyła katolikom oczy na mechanizm tego zła i jeżeli iskierka pisze,że katolicy nie oczekiwali na taką pozycję,to jest w błędzie.To nie jest beletrystykai to nie jest książka dla każdego czytelnika.To jest książka wyłącznie dla twardego katolika,któremu przeczytanie jej nie załamie wiary w Boga,a tylko zwielokrotni odmawianie modlitw w intencji pogubionych!Dobrze,że ks. prof. Oko rozprawia się z problemem tak radykalnie,bo tylko radykalizm jest w stanie poruszyć serca i umysły tych,którzy odpowiadają za Kościół na świecie.Fakt,ze wielu ordynariuszy milczy wcale nie świadczy o tym, ze w danych diecezjach nie ma problemu.Wniosek jeden:oczyszczanie z brudów potrwa długo,ale oby nie za długo,bo kara może spaść z Nieba nagle,a wtedy płacz i zgrzytanie zębów w tym tych,którzy współcześnie zaniedbują porządek Boży w Kościele.
1 miesiąc temu / Mela
 
"Książka "Lawendowa Mafia" bezcelerem ! Tak wielu ludzie chce sie dowiedzieć czym jest lawendowa mafia - ludzie czekali na tą książkę i czekali na nią ! Mamy lawendową burżuazję i hateroseksualny proletariat....."" Jest ks. prof. w błędzie wierni Katolicy nie czekali na SKANDALIZUJĄCĄ książkę ale na REAKCJĘ samego Papieża a także Duchowieństwa na dziejące sie ZNIEPRAWIENIE i panoszący się systemowo GRZECH w najwyższych STRUKTURACH NEOkościoła. Nadto BRAK ZAINTERESOWANIA i NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW ze strony posoborowych papieży i ich najbliższych współpracowników a także niepoważne tłumaczenia, że kolejni papieże byli OSZUKIWANI lub NIE MIELI ODWAGI PODEJMOWAĆ TAK DRAŻLIWYCH SPRAW tylko pogłębia ich współwinę. No cóż są tacy co uważają, że OPINIA PUBLICZNA , ANALIZA SKANDALI też może się przyczynić do NACISKU na Watykan w celu oczyszczenia. To mżonki , co potwierdza obecny Bp Rzymu Bergollio , Jego otoczenie i BEZCZYNNOŚĆ w sprawie mafii. Sorry nie kupię.
1 miesiąc temu / iskierka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.