Nasz kanał RSS
 
 

Kult super-bezpieczeństwa, czyli dlaczego boimy się ryzyka?


Następny film
Akcja wsparcia męczenników. Muzułmanie chcą zmian na polskiej uczelni [RAPORT PCH24]

Wszystko co w cywilizacji człowieka popychało nas do przodu było niebezpieczne. Jeżeli to niebezpieczeństwo zostanie przez nas ograniczone, to nie będziemy posuwać się do przodu.

 

Tomasz A. Żak zaprasza na kolejny odcinek programu „Kultura TAK”.


DATA: 2019-09-05 08:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Leszek Bubel to ciekawy facet. Sluchajac jego rozmowy z brodatym to byla naprawde komedia. Mowi ze sportowcy wzbudzaja w nim rzyganie I ze woli mowic o ludzkich kupach bardziej jak o ludziach. no i ze jak sie napije piwa to ma dobry sik. Ten bubus to jak stara babcia jak zacznie sie chwalic o sobie to nie zamierza przestac az brodaty mu przypomni zeby przestal. Czy on czasem nie maszeruje w paradach lgbt? On jest podobny, a moze to ten co udaje burmistrza miasta, bo chodzi w czerwonej sukni I z biustonoszem na glowie I nie wie kim jest. To naprawde wesolek z tego naszego bubelka. Czasem ludzie dostaja takie buble na pupie I bardzo swedza I ciagle sie drapia I Lesiu tez sie drapie nawet jak nagrywa na youtube. Szkoda go!
5 miesięcy temu / Przyjaciolka
 
Jeśli uprawiamy kult bezpieczeństwa, to jest to de facto kult strachu. Jeśli młodemu człowiekowi zabronimy wszystkiego od czego można się skaleczyć, to jest duża szansa, że wyrośnie na kogoś strachliwego. Ludzi w sporcie realnie ryzykujących życiem można policzyć na palcach, więc co konkretnie zaliczymy do sportów ekstremalnych? Na Orlej Perci, czy na szlaku na Rysy można spaść i się zabić, ale ludzi ginie tam mniej niż w wypadkach komunikacyjnych na drogach.
5 miesięcy temu / Grzesiek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.