Mariusz Dzierżawski dla PCh24.pl po głosowaniu nad „Stop Pedofilii”: Radość, jeszcze nie euforia


Home   >   Wiadomości

Mariusz Dzierżawski dla PCh24.pl po głosowaniu nad „Stop Pedofilii”: Radość, jeszcze nie euforia
Fot. PCh24.pl

Rezultat głosowania cieszy, podobnie jak to, że projekt przeszedł do dalszych prac głównie głosami PiS. Cieszymy się, a z drugiej strony nie wpadamy w euforię. Wiemy, co jeszcze może się wydarzyć, pamiętając o dotychczasowych losach projektów obywatelskich w komisjach sejmowych. Liczymy jednak, że tym razem pójdzie lepiejtak wyniki środowego głosowania w sprawie projektu „Stop Pedofilii” skomentował Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

 

 

Lider organizacji, która jest pomysłodawcą projektu, w rozmowie z PCh24.pl zwrócił uwagę na hałas, wszczęty w związku z inicjatywą przez stronę liberalno-lewicową. Jej reprezentanci zarzucają kampanii chęć zablokowania młodym ludziom dostępu do rzekomo rzetelnej wiedzy na temat sfery seksualnej.

 

Zastanawiająca jest histeria, w jaką wpadła totalna opozycja. Tymczasem ten projekt jest w istocie prosty. Faktycznie zakazuje on po prostu propagowania lub pochwalania wobec nieletnich obcowania płciowego bądź też „innych czynności seksualnych” – zauważył nasz rozmówca.

 

– Ten zapis jest ściśle sprecyzowany, pojawiają się jednak głosy, że zakazujemy edukacji. To oczywiste kłamstwo. Z drugiej strony ta histeria wskazuje na prawdziwe zamiary tych, którzy nas atakują. Jak widać, tak naprawdę ich celem jest namawianie nieletnich do obcowania płciowego lub „innych czynności seksualnych” – ocenił Mariusz Dzierżawski.

 

W środę przed budynkiem parlamentu odbyła się demonstracja osób domagających się nieskrępowanego dostępu seksedukatorów do szkół i do uczniów.

 

– Ponieważ byłem w Sejmie, nie widziałem, co działo się przed budynkiem. Jednak zgromadziło się tam ponoć kilkaset osób, między innymi Strajk Kobiet, czyli ruch aborcjonistek. Oświadczenie w sprawie naszego projektu wydało International Planned Parenthood Federation, czyli największa organizacja aborcyjna w Stanach Zjednoczonych – poinformował lider fundacji Pro – Prawo do Życia.

 

 – Widać że celem aborcjonistów jest deprawacja dzieci, zachęcanie ich do podejmowania aktywności seksualnej jak najwcześniej po to, żeby później można było dokonywać większej liczby aborcji, bo na tych aborcjach bardzo dobrze Planned Parenthood zarabia – przypomniał.

 

Czy zwolennicy permisywnej edukacji seksualnej mogą liczyć na wzbudzenie podobnej jak przed trzema laty fali protestów, która stała się pretekstem do „utopienia” projektu ustawy o pełnej ochronie życia dzieci nienarodzonych?

 

Sądzę, że się przeliczą. Obrońców pedofilów to zbyt wielu nie znajdą. Projekt jest krótki i nieskomplikowany, trudno go zakłamać i mówić, że deprawacja dzieci to prawo kobiet. Myślę, że trudno będzie oszukać publiczność na taką skalę jak przy okazji projektu „Stop Aborcji” – przewiduje Mariusz Dzierżawski.

 

Dezinformacje na temat projektu płyną szerokim strumieniem w głównym nurcie mediów. Jak radzą sobie z tym inicjatorzy kampanii „Stop Pedofilii”?

 

–  Naszym głównym kanałem informacyjnym jest internet. Wielkie media nie dopuszczają nas do głosu. Niestety, dotyczy to również mediów katolickich, a przynajmniej części z nich. Oczywiście, PCh24.pl i „Polonia Christiana” należą do chlubnych wyjątków – ocenił nasz rozmówca.

 

 

RoM

 

 

 

 

 

 


DATA: 2019-10-17 09:11
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
10
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Posłowie dali świadectwo. Tę debatę w sejmie powinien zobaczyć każdy Polak bez komentarzy. Świetny materiał na obnażenie zakłamania totalnej opozycji. Upubliczniejcie ten materiał filmowy z obrad Sejmu w PCH24 i mediach narodowych.
8 miesięcy temu / Robi
 
W tym samym radio 24 porównano katolików i Konfederację do ruskich agentów z powodu istnienia w Rosji zakazu homopropagandy. Podobno katolicy z Ordo Iuris są nawet bardziej radykalni od Rosjan. Polecam Redakcji do analizy cały wywiad.
8 miesięcy temu / scenka
 
Deprawacja dziś jest ogromna. Internet, prasa, psedoelity, media; to wszystko niejednokrotnie dąży do pozbawienia duszy polskiego społeczeństwa. Takie wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna dla wielu ludzi dziś nie znaczy wiele. 10 grudnia na kanale History Poland będzie wyemitowany film - Zrodzeni do szabli... Film promujący te wartości, które pragnie wydrzeć z duszy Polaków pseudo lewactwo, które niewiele ma wspólnego z obroną praw ludzkich lub podniesienia jakości życia ze świadomością jego ostatecznego celu. Młodym mężczyznom i kobietom w Polsce jest dzis bardziej potrzebna świadomość tego kim są i jakie są ich korzenie niż wiedza o seksualności. Seksualność to zaledwie ułamek wiedzy potrzebnej człowiekowi do świadomego życia, które jeżeli zajdzie taka potrzeba potrafi złożyć w ofierze jak nasi pradziadowie walczący o chrześcijańskiego ducha i wolność Ojczyzny przed wrogą agresją, również dziś.
8 miesięcy temu / Krakusik
 
#JesieńŚredniowiecza
8 miesięcy temu / JesieńŚrednio
 
Nie radość ale niedosyt. Radość będzie wtedy, gdy do kodeksu karnego zostaną wpisane propaganda i praktyki homoseksualne.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.