Nasz kanał RSS
 
 

Mięsożerca. Wróg numer jeden || CAŁY FILM


Następny film
Prof. Grzegorz Kucharczyk miażdży intelektualistów || PRAWY PROSTY

Czy zwierzęta mają prawa równe ludziom? Czy czworonogi będą sądzić nas na Sądzie Ostatecznym? Weganizm i wegetarianizm dawniej znajdował się jedynie na talerzach. Teraz wypełzł z nich i dotarł na salony społeczno-polityczne. „Mięsożerca. Wróg numer jeden” to pierwsza produkcja w polskim internecie, która pokazuje prawdziwy obraz ideologów i członków organizacji „prozwierzęcych”. Do czego doprowadzić nas może to lewackie szaleństwo, jeśli stanowczo mu się nie oprzemy?

 

„Mięsożerca. Wróg numer jeden” to produkcja w całości sfinansowana dzięki naszym Darczyńcom. Nie stoją za nami żadne organizacje, dlatego nasze sukcesy zawdzięczamy jedynie wsparciu naszych Przyjaciół.

  

  


DATA: 2020-10-07 14:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

?Wystarczy zostawić ludzi przez 20 lat bez posługi kapłana, a ludzie zaczną oddawać cześć zwierzętom.? św. proboszcz z Ars 1850r.
1 miesiąc temu / janka
 
I już prawie po polskiej branży futrzarskiej. Od momentu premiery filmu wiele poszło do przodu. Idzie ucisk jakiego jeszcze nie było od początku świata. Najbardziej zdumiewający jest fakt że ludzie sami sobie założą powrozy niewoli. Do głowy im nie przyjdzie aby się sprzeciwić. Tych sprzeciwiających się będzie jedynie garstka. Ludzie będą jak zwierzeta dla siebie. Tak już było w historii. Sodoma i Gomora. Grecja i Rzym i wiele innych cywilizacji. Tylko że teraz technologia pozwala na pełną kontrolę. Nie będzie można się ukryć.
1 miesiąc temu / Marek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 115 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.