Nasz kanał RSS
 
 

Milcząca większość musi krzyknąć! Trzeba zatrzymać atakujących świątynie || JAKA JEST PRAWDA?


Jeśli sami się nie zorganizujemy i nie obronimy naszych kościołów przed wandalami, to staną się one łatwym obiektem dla działań wandali działających w szeregach "strajku kobiet". Brońmy świątyń, pomników, nie pozwalajmy na przerywanie Mszy św. Jak to robi? Opowiada o tym gość programu "Jaka jest prawda?" Tomasz Kisiel z Korporacji Akademickiej Akropolia Cracoviensis. Na rozmowę zaprasza Marcin Austyn.


DATA: 2020-10-29 14:56:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Narodowcy i patrioci w Łodzi potrafili się zorganizować, by bronić łódzkich kościołów. Gdyby nie kibice, Marsz Niepodległości i Narodowcy wtargnęliby na Jasną Górę i zbeszczeszciliby Najświętszy Sakrament w kościoąłch. Zastanawia mnie tylko, dlaczego mają przyzwolenie służb do tego powołanych. Dlaczego się z nimi cackają. Już czas pokazać, gdzie ich miejsce. Nie będziemy nadstawiać drugiego policzka. O, nie.
23 dni temu / Mary
 
Tu też coś muszę i to znów do mojego ulubionego adwersarza. Panie ?? "Rysiu".. 100 000 ludzi to tam w tej Policji nie ma bo tak ze 20-30% to takie kurduple z warkoczykami, co nie mogą unieść nogi z powodu sporej wagi butów. Ale cóż - jaki Pan - taki kram... Ja wiem że Pan lubi prowokacje ale niech nas Pan nie rozśmiesza takimi danymi o 100 000 ludzi ... a do tego w Policji.. Pozdrawiam ponownie. Ygli22
25 dni temu / Ygli22
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.