Minister Piontkowski: prezydent Białegostoku powinien zakazać homo-marszu


Home   >   Wiadomości

Minister Piontkowski: prezydent Białegostoku powinien zakazać homo-marszu
Fot. Forum / M. Kosc

Jednym z niezbyt wielu polityków, którzy w kwestii białostockiego marszu równości zwrócili uwagę na istotę rzeczy – czyli prowokacyjny charakter tego wydarzenia – był minister edukacji Dariusz Piontkowski.

 

Pochodzący ze stolicy Podlasia szef MEN mocno naraził się zwolennikom swobodnego szerzenia homoseksualnej propagandy tym, że zaledwie wyraził wątpliwość co do sensu pozwalania na skandalizujące wydarzenia publiczne.

 

Tego typu marsze wywoływane przez środowiska próbujące forsować niestandardowe zachowania seksualne budzą ogromny opór, także na naszym terenie. W związku z tym warto się zastanowić, czy w przyszłości tego typu imprezy powinny być organizowane, bo to powoduje zamieszki, może powodować zagrożenie zdrowia wielu przygodnych obywateli. Trzeba się poważnie zastanowić, w jaki sposób rozwiązać ten problem – stwierdził minister.

 

Dariusz Piontkowski wytknął prezydentowi Białegostoku Tadeuszowi Truskolaskiemu, że nawet nie podjął próby zakazania zarówno marszu LGBT, jak i kontrdemonstracji wobec niego. – Prawo daje taką możliwość. Szkoda, że pan prezydent nie spróbował takiego rozwiązania – powiedział następca Anny Zalewskiej na ministerialnym fotelu.

 

Jak odpowiedział włodarz miasta, sądy w Polsce „wyraźnie wskazują, że prawo do demonstracji jest niezbywalnym prawem każdego obywatela, również mniejszości”.

 

 

Źródło: wyborcza.pl

RoM

 

 

 


DATA: 2019-07-23 08:06
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
5
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Z prezydentem Białegostoku jest tak, że... jakiś czas temu w nieformalnych rozmowach z decydentami w kurii można było usłyszeć że prezydent tyle dobrego dla kościoła w mieście robi finansuje itd I choćby to powinno tłumaczyć przewlekłe milczenie, chowanie się po kątach i brak zajęcia zdecydowanego stanowiska już oficjalnego przez tych samych kurialnych decydentów w porę a nie poniewczasie. To pokazuje jak łatwo dzisiaj można niektórych decydentów kupić za parę srebrników patrz scena z filmu kler.
4 miesiące temu / magic
 
to jest ten cały marsz?? a gadają że jest ich tak dużo.
4 miesiące temu / mezus
 
Dlaczego mieszkańcy Białegostoku wybrali na prezydenta miasta PO-wskiego lewaka ?
4 miesiące temu / SE
 
Prawo do demonstracji jak i prawo wyrazu artystycznego powinno sie miescic w jasno wytyczonych granicach, czy pedofile tez powinni moc demonstrowac/ LGBT to ukryta pedofilia.
4 miesiące temu / Polak
 
ktoś pytał, to było ich jeden na jeden. 731 policjantów oficjalnie wóż armatka wodna i smigłowiec i 700-800 demonstrantów w drugiej fazie. część była blokowana jeszcze przed marszem, stąd opóźnienie jak i dodatkowe siły do ochrony
4 miesiące temu / kki
 
Sądy faktycznie tak mówią. Mam pytanie o eksperyment myślowy. Jesli bede chciał zgłosić marsz przyłączenia Białegostoku do Federacji Rosyjskiej czy też uzyskam zgodę? Jest to wbrew konstytucji, ale które prawo jest wazniejsze? Obiecuję, że będę demonstrował pokojowo, a jak jacyś faszyści nie będa chcieli mówić po rosyjsku to policja ich będzie pałować.
4 miesiące temu / gt
 


 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.