Minister Ziobro do komisarz broniącej „tęczowej przemocy”: Niech się pani wstydzi


Home   >   Wiadomości

Minister Ziobro do komisarz broniącej „tęczowej przemocy”: Niech się pani wstydzi
Fot: Krystian Maj/FORUM

„Niech się pani wstydzi swojego apelu w obronie agresora i przeprosi bezbronnego człowieka, pobitego przez aktywistę LGBT” – tak na wpis Dunji Mijatović, komisarz ds. praw człowieka Rady Europy odpowiedział minister Zbigniew Ziobro.

 

„Gdyby Panią przemocą wyrzucił ktoś z samochodu, pobił, a w samochodzie koła przebił nożem, uzna Pani, że aresztowanie sprawcy przez sąd to zamach na wolność? Niech się Pani wstydzi swojego apelu w obronie agresora i przeprosi bezbronnego człowieka, pobitego przez aktywistę LGBT!” – napisał na Twitterze minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

 

To komentarz do słów Mijatović, która na Twitterze wzywała do natychmiastowego uwolnienia aktywisty LGBT, aresztowanego przez sąd na dwa miesiące. Komisarz oceniła, że ta decyzja sądu, to „bardzo zły znak dla wolności słowa i praw osób LGBT w Polsce”.

 

 

Agresywne działania aresztowanego aktywisty nie są odosobnione. W trakcie piątkowego protestu w Warszawie (w jego obronie) doszło do przepychanek z policją. 48 osób zostało zatrzymanych. O tęczowej agresji mogli przekonać się także dziennikarze – protestująca napluła w twarz jednemu z nich. Zdarzenie zarejestrowała kamera.

 

Źródło Twitter

MA


DATA: 2020-08-09 12:55
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
6
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Na to wygląda iż minister Ziobro pragnie zająć miejsca obecnego premiera i wykorzystuje do tego obecne zamieszanie, ciekawe jak to się skończy.
1 miesiąc temu / Janek
 
@lewak- wasz rzad nie tylko szczuł ludzi ale tlumił demonstracje strzelając do górników, o akcji "widelec" gdzie zamykano do więzienia kibiców za "Tusk ma tole" nie wspomnę
1 miesiąc temu / Ironia
 
Brawo Panie Ziobro. Kolejny plusik dla Pana. Jeśli zaś chodzi o zapieczone lewactwo no to niestety ale lewusy to są zwykle ciężkie przypadki i materiał do badań psychiatrycznych. Niech się pozawijają w te tęczowe onuce i ustawią w kolejce do Tworek
1 miesiąc temu / Zeus
 
Mam wielki zal do Ziobry za ustawe dyskryminujaca ze wzgledu na wiek na aplikacje do KSSiP, ale tu zachowal sie, jak trzeba.
1 miesiąc temu / Pola
 
Polacy potrzebują SILNEGO RZĄDU i jednoznacznego języka komunikacji . BRAWO dla p.Ministra Z. Ziobro. Na szacunek i wiarygodność pracuje się przez lata NIEUGIĘTĄ POSTAWĄ.
1 miesiąc temu / iskierka
 
Nie znam się na tweeterze. Ale czy pani komisarz nie napisała przypadkiem po angielsku, aby wpis zrozumiał cały świat? A odpowiedz pana ministra sformułowana została wyłacznie po polsku? A może mi sie wydaje?
1 miesiąc temu / 123
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.