Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


@ Izydor Oracz Po co to pomieszanie, ten cały groch z kapustą. Czy chodzi o odwrócenie uwagi. Tutaj idzie o tęczową zarazę, ktora zalewa ulice, szkoły, miejsca pracy, i wymga dla siebie kultu.
11 miesięcy temu / Ryś
 
Czy zastanawialiście się czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko gremia lgbt, których jest 2-3%. 40% Polajków wogóle nie chodzi do kościoła. 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci, żyje bez kościelnego ślubu. Prawie 50% małżeństwn rozpada się. W niektórych miastach 50% licealistów nie chodzi na religię. 70% Polaków nie wyobraża sobie służby w wojsku. Pytem zatem - gdzie jest granica tęczowej zarazy?
11 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Wielka radosc ogarnela moje serce widzac zjednoczonych moich braci I siostry w modlitwie. Nasza swieta wiara w Boga jest wielka. Jednoczmy sie jeszcze bardziej kochani. Nasi pradziadkowie I dziadkowie zostawili nam wielki majatek I skarb w naszej wierze. Zostawili nam piekne Swiatynie i wielu wspanialych i dobrych duszpasterzy. I oni maja nam pomoc I prowadzic nas wlasciwa I dobra droga do Pana Boga Naszego w niebie. Oni maja nas bronic slowem I czynem. Arcybiskup pokazal nam z czym mamy walczyc. Ale czy my mamy tylko jednego prawego arcybiskupa w Polsce? Gdzie sa inni? Boze pokaz nam ich, ze oni tez wskaza nam sposoby walki z diablem w naszej kochanej Ojczyznie. Niech wyjda z murow I walcza na czele nas wszystkich. Niech oczyszcza dusze naszych braci w zakonach I w tlumie. Nasi bracia pogubili sie poprzez okupacje, ale oni dojda do rozumu poprzez nasze modlitwy I blaganie. Amen
11 miesięcy temu / Boguslawa
 
@mee: rozwiń proszę określenie /sodomita/"szuka Boga". Jak on Go szuka? Jeśli Go nigdy w sercu nie miał, to niech czyta z uwagą Ewangelię, a jeśli odszedł od Niego, to najłatwiej Go odnaleźć z powrotem poprzez nawrócenie, szczery żal za grzechy, spowiedź świętą, pokutę i postanowienie poprawy, s więc zerwanie z grzechem sodomskim. Proste?
11 miesięcy temu / gość
 
Misiek- LGBT jest wszędzie Każdy już o tym wie i nic nowego nie odkryłeś Jest nie tylko w kościołach ale obok Ciebie w każdej przestrzeni publicznej: wśród aktorów, muzyków, trenerów Dlaczego więc najbardziej atakowany jest kościół? Bo to jest szatański plan zniszczenia go Najpierw zdemaskować takie zachowania w kościele jest to oczywiście potrzebne i oczyszczające a potem na ten poraniony teren wejść z LGBT i siać spustoszeniem w umysłach ludzkich Z gadania i krytyki nic nie wyjdzie Czy kiedykolwiek zamówiłeś modlitwę chociaż raz dziennie ZDROWAŚ MARYJO za jakiegoś poranionego kapłana czy świeckiej osoby poranionej takim grzechem Och - gdybyś tylko wiedział jakim wojownikiem Bożym mógłbyś się stać ilu uwolniłbyś spod władzy nieprzyjaciela a jaką zasługę na życie wieczne byś zyskał Och gdybyś tylko wiedział i w to wierzył
11 miesięcy temu / Bibi
 
Tak Wreszcie trzeba się obudzić i iść nauką Jezusa. Akceptacja człowieka i miłość do każdego -TAK ale NIE - dla akceptacji grzechu. Mamy do czynienia z próbą obalenia dotychczasowych wartości, zakłamania moralnosci, wprowadzenia nowej ideologi w życie, calkowitej wolnosci wyzwolenia z zasad Bożych Rozwścieczony szatan uderzył w Polskę z całą siłą Wielkie brawa dla bpa Jedraszewskiego Niech inni: prymas, biskupi i kapłani biorą z Niego przykład Jestem z Niego dumna Pójdziemy za Wami pasterze ale musicie mieć ducha odwagi i prawdy
11 miesięcy temu / Bibi
 
cieszę się że byłem ale gdzie są inni biskupi i arcybiskupi ich niestety brakło czyżby się bali a może bardzo się boją...
11 miesięcy temu / pol
 
Bogu niech będą dzięki że mamy jeszcze tak cudownych Kapłanów jakim okazał się Abp Jędraszewski. Tylko prawda i Boże wartości mogą ocalić ten zepsuty świat,trzeba napominać grzeszników a nie popierać zło i ohydę spustoszenia jakie sieje LGBT
11 miesięcy temu / Monika
 
Jesli tak bardzo przeszkadzaja wam osoby z lgbt to usuncie je ze stanu duchownego. Nie ma? To moze zaczniemy po nazwiskach od pracownikow kurii metropolitalnej i profesorow uniwerytety papieskiego?
11 miesięcy temu / Misiek
 
?Jeśli ktoś jest gejem i szuka Boga i ma dobrą wolę, kim jestem, by go sądzić?? - papiez Franciszek...nie zauwazono natomiast, ze to sprzeniewierzenie sie Bogu jest przyczyna zgorszenia i obrzydliwosci.
11 miesięcy temu / mee...
 
Murem za Arcybiskupem! Nie można inaczej. Trwa wojna światów, trzeba dawać świadectwo i chwytać za Różaniec. Byłem tam... I nie mogę zrozumieć, że w całym Krakowie nie można było znaleźć porządnego nagłośnienia, żeby obsłużyć niewielki przecież placyk przed Kurią. W tylnej jego części nie można było prawie nic poza modlitwami zrozumieć. Nasza grupa stała z tyłu była zawiedziona. Kto odpowiadał za nagłośnienie? I najważniejsze pytanie: Dlaczego nie przyjechało nas więcej? Naprawdę żal. Szkoda. Oczywiście: upał, duchota, sobota... Ale żołnierz na froncie nie zważa na upał... Poza tym: w kościele tuż obok placu zakończył się ślub. Ludzie wyszli z kościoła, stanęli blisko obok nas, gadali, śmiali się... Wiec poparcia nic ich nie obchodził. Dlaczego? To nie u=ich sprawa. Czy ksiądz udzielający ślubu nie mógł ich namówić, żeby choć na chwilę przyłączyli się do poparcia ks. Arcybiskupa? Jakie by to było piękne! Jakie wymowne! Wniosek: nadal nie umiemy walczyć.
11 miesięcy temu / Tom Bombadil
 
"My pójdziemy za nimi w ogień tylko niech nazywają rzeczy po imieniu". Cóż dodać? Gdzie wspólny głos Kościoła? Przemilczeć nie drażnić ot cała nauka.
11 miesięcy temu / Marek
 
KSIĘŻA przestańcie się bać! To jest wasz czas na danie świadectwa! To dzisiaj pytaja WAS czy Go znacie? Czy tak jak apostołowie nie zdacie egzaminu? ODWAGI! Potrzebujemy was na czele naszych szeregów!
11 miesięcy temu / Marek
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.