Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Z tego wynika że muzeum w Auschwitz zostało przekazane żydom i oni jako gospodarze nam polakom ustalają warunki np.odnośnie wnoszenia flag narodowych.Niestety rząd nasz śpi i udaje że działa dyplomatycznie.A dyrektor muzeum do odwołania i tyle.
11 miesięcy temu / kolo
 
Do Anna G. Pan Gadowski nie ugiął się "przed kilkoma cieciami". Ten zakaz wnoszenia polskich flag na drzewcach to zarządzenie pana dyrektora Muzeum!! Dlaczego rząd do tej pory nie zrobił nic, by ten pan stracił wreszcie to stanowisko???
11 miesięcy temu / Gniewomira
 
A może my Polacy czegoś nie wiemy. Może teren Auschwitz jest już eksterytorialny w administracji żydowskiej? Coś tu śmierdzi.
11 miesięcy temu / hmm?
 
Na podstawie ahistorycznej-antypolskiej kłamliwej książki Jerzego Kosińskiego oskarżającej Polaków o ludobójczy antysemityzm ,będzie nakręcony film w koprodukcji czesko-słowacko-ukraińskiej;świat dowie się kolejnej kłamliwej historii.Łatwo się domyślec kto za tym stoi - cui bono - czy aby nie chodzi o 447? .Co do "producentów" to przypomnijmy wstydliwy fakt,iż to Słowacja była w koalicji z Hitlerem,a częśc Ukraińców wysługiwała się gorliwie Niemcom w eliminacji m.in Żydów. Atmosfera antypolska w muzeum Auschwitz jest tego m.in pokłosiem.
11 miesięcy temu / t
 
POLSKA UROCZYSTOŚĆ - 14.08.19-a Polacy osaczeni ,bez flag ,bez godła , z opuszczoną głową idą jak barany na rzeż.Dyrektor Muzeum w Oświęcimiu to pan i władca ,on tu rządzi a Polacy milczeć.Za to Zydowscy turyści mogą wnosić ogrom ,wielkich swoich flag oraz bezcześcić to święte miejsce naszych zamęczonych rodaków. !!!! Kilka osób miało flagi i byli szykanowani ,chciano im odebrać a nawet ochroniarz próbował złamać na kolanie drzewce flagi i ją zniszczyć. ........... 15.08.19 drugi dzień-wielka łaskawość bo pozwolono nieść flagi na małym .plastikowym patyczku,rurce- oooo ironio!!!!!!To ma być nasz symbol narodowy?Czas najwyższy aby zajęto się tym co się dzieje w Oświęcimiu A może nasze władze tym się zainteresują.DOŚĆ MILCZENIA !!!!!!!
11 miesięcy temu / toja
 
Marsz z bialo-czerwonymi flagami będzie w czwartek 15.08.
ponad 1 rok temu / Polka
 
Jest to bardzo dobra inicjatywa, którą należy rozwijać. Są oczywiste błędy, ale nie można od razu przekreślać całości. Wnioski wyciągniemy jutro. Czekamy na biało-czerwone morze. Potrzeba, aby ta data kojarzyła się jednoznacznie z tym marszem, tak jak 11 listopada z Marszem Niepodległości. Musimy ją rozpropagować wśród znajomych. Szczęść Polsce Boże.
ponad 1 rok temu / Marcin
 
Pytanie jest proste:czy muzeum Auschwitz jest na polskiej ziemi? Jeśli tak, to kto na polskiej ziemi zabrania nam używać polskich flag!? Tu już nawet nie ma miejsca ani sensu pytania - dlaczego? - bo to jakby prosić kogokolwiek, czy możesz do tej którą Cię urodziła i wykarmiła mówić mamo! Przecież to obłęd!
ponad 1 rok temu / Olo!
 
@Tomasz Kolanek Od kiedy religijny charakter kłóci się z barwami narodowymi? Aż mi przychodzą na myśl słynne słowa - sztandar wyprowadzić! To możemy li nosić podkoszulki skrzętnie ukryte? Okupacja jaka czy co? A jak to czyja?
ponad 1 rok temu / AnnaG
 
Szczęść Boże, Pragnę Państwa poinformować, że w czwartek ze względu na religijny charakter uroczystości organizatorzy poprosili uczestników, aby nie brali ze sobą do Auschwitz polskich flag. Zdecydowana większość uczestników była jednak "wyposażona" w polskie symbole: czerwień i biel, orła w koronie, Polskę Walczącą i przede wszystkim koszulki z wizerunkiem św. Maksymiliana Kolbe etc. Ze względu na intensywne opady można jednak tego nie zauważyć . W piątek drugi, patriotyczny dzień uroczystości już z biało-czerwonym morzem w Auschwitz. Z Panem Bogiem. Tomasz D. Kolanek
ponad 1 rok temu / Tomasz D. Kolanek
 
Uroczystość katolicka i "ze wszech miar ... patriotyczna". Ciekawy ten patriotyzm bez naszych flag biało - czerwonych i widocznych symboli polskości.
ponad 1 rok temu / Daro
 
A gdzie są flagi narodowe? Pan Gadowski ugiął się przed kilkoma cieciami, którzy zabronili wnoszenia biało-czerwonych flag? To jest patriotyzm? Kto w Polsce zakazuje naszych barw narodowych, ustawa jaka?
ponad 1 rok temu / AnnaG
 

Skomentuj ten arytukuł

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.