Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


@Adamo Trzeba wiedzieć co z czym porównywać. Coca-cola to trucizna, gratulacje. Ruski kwas o NIEBO lepszy.
3 miesiące temu / Ryś
 
To już staje się nudne... Próbowałem zwrócić uwagę na publikacje Antonego Suttona, ale lepiej mówić o Rosji Sowieckiej stworzonej przez ludzi znikąd i krasnoludków... Udział Zachodu... Cicho sza...
3 miesiące temu / Krakusik
 
Pytanie tylko gdzie w tej chwili jest stolica światowego komunizmu i gdzie ona była w historii?? Czy obecna Rosja jest nośnikiem światowego komunizmu czy tylko z nim współpracuje i wykorzystuje go do realizacji własnych narodowych celów.?? Wiadomym jest, że np. wspieranie zagranicznych lewackich fundacji w Polsce jest na rękę Rosji która z kolei te same fundacje Rosja zwalcza na swoim terytorium. itp. Prof. Nowak wielce rozwodzi się nad działem agentury rosyjskiej w Polsce wskazując na jakieś tam z całym szacunkiem pionki jak np. Pan Piskorski czy jakieś yt postacie z 1 tys. wyświetleń a ja bym chciał żeby ktoś pokazał na znaczące postacie polskiej polityki które tutaj na pewno są u nas wychowane i prowadzone przez rosyjskie służby. Niemcy maja Donalda Tuska czy kilka innych postaci to nie wierzę, że Rosja sobie kogoś tu nie ulokowała. Czasami jak się prześledzi owoce pracy niektórych to można o to podejrzewać nawet tych najbardziej zaciekłych przeciwników Rosji
3 miesiące temu / maciek
 
Co to za kolejna paranoja i obsesja?! Tego ....
3 miesiące temu / PI Grembowicz
 
Wolę cocacolę,niż śmierdzące onuce i samogon!!!
3 miesiące temu / Adamo
 
Może ujawni propagandę POPiSu na wraka na Aneks Frankowiczów i gadkę do Polaków w Australii wracajcia Polska to czołówka potrzebujemy inwestorów, w Londynie tak rozumiem przećlę Wam księżki by dzieci mogły się uczyć polskiego .. CO TO JEST ??? i Ktoto jest? Ruski? Niemiec ? na pewno nie słowianin !!! Propagandą Putina się zajmujecie a na swoim podwćrku ANTY ... nie widzicie ???
3 miesiące temu / małyOKULISTA
 
Tego co wyprawia teraz w Polsce ambasadorka USA, nawet w zniewolonym PRL -u nie było.
3 miesiące temu / ena
 
[email protected]: Każda demokracja ma taką dziwną właściwość, że wymaga żandarma do jej egzekwowania i pilnowania. Taką rolę spełnia obecnie USA. Żandarm nie może oczywiście zniewalać poddanych, tak jak to robi Rosja.
3 miesiące temu / Jan
 
Jak zawsze prof. Nowak znakomity
3 miesiące temu / Nk
 
Warto znać historię nim się zacznie wrzeszczeć. Oto krótki zapis szerzenia demokracji made in USA Od czasu gdy w 1789 roku George Washington został pierwszym prezydentem Stanów Zjednoczonych, USA wielokrotnie angażowały się już w akcje zbrojne w wieli zakątkach świata. Przypomnijmy amerykańskie interwencje w XX wieku. 1912-1933 1915 Haiti I Wojna Światowa: II Wojna Światowa 1950-1953 Wojna koreańska 1956 Egipt, Kanał Sueski 1958 Liban: 1961 Zatoka Świń, Kuba 1961-1975 Wietnam: 1965 Dominikana: 1980 Iran: 1983 Liban 1983 Grenada 1986 Libia 1989 Panama 1991 Wojna w Zatoce Perskiej 1992 Somalia 1994 Haiti: 1995 Bośnia 1998 Afganistan i Sudan 1999 Kosowo
3 miesiące temu / do @edi
 
PYTANIE: ilu tych agentów Putina złapał Mariuszek Kamińsko i jego ABWiaki? Głupoty i tyle. A Zielonych można wy-aresztować w 2 godziny tylko nikt tego nie robi.
3 miesiące temu / panMarek
 
NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE !!!- Porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe - USA od początku swego istnienia jest krajem demokratycznym gdzie człowiek jest podmiotem - co widać na poziomie życia przeciętnego Amerykanina USA nigdy nie dopuściły się LUDOBÓJSTWA I NIE OKUPOWAŁY INNE PAŃSTWA W TAKI SPOSÓB JAK ROSJA - ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
3 miesiące temu / edi
 
Kto jest za zrównowazoną współpracą z Rosją-Putina np exportem naszych płodów rolnych w zamian za tani gaz. Jest agentem Putina. Komu nie podobają się wojny wywołane przez USA jako jedynego mocarstwa w świecie. Samego pogrążonego w głębokiej anarchii. Jest agentem Putina. Kto nie zagląda pod łóżko Putina i nie ocenia czy jest on godzien definicji chrześcijanina, definicja ta zarezerwowana jest wobec zachodnich przywódców, np Trumpa, 3krotnego chrześcijańskiego rozwodnika lub Macrona chrześcijańskiego utrzymanka starszej pani. Jest agentem Putina. Komu nie przeszkadza ostatnia ustawa o koordynatorach służb specjalnych, którzy mogą być kilku-paszportowi. Najczęściej jak pokazuje rzeczywistość i przygoda Jonego Danielsa w Polsce. Jest agentem Putina. Kto widzi zagrożenie ze strony banderowsko- kabalistycznej Ukrainy. Jest agentem Putina. Dziękuję PCH24 za koronkowy atak na jedyne propolskie ugrupowanie Konfederacje, które od lat definiowane jest jako /ruskie onuce/
3 miesiące temu / AnnaG
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.