Nasz kanał RSS
 
 

Nieporadne hobbity czy spadkobiercy Aragorna? Przyjdź na Marsz dla Życia i Rodziny! [VIDEO]


Następny film
Najważniejsza rocznica 2017 roku. To orędzie jest aktualne jak nigdy dotąd!

Już po raz siódmy w niedzielę 16 czerwca ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci oraz pokażą, że Polacy mówią twarde i zdecydowane NIE deprawacji dzieci, jaką pod płaszczykiem tolerancji i szacunku chcą wprowadzić w polskich szkołach antykościelni rewolucjoniści.

 

- Stajemy w obronie normalności naszych dzieci – żeby miały prawo do wychowania w tradycyjnej, konserwatywnej Polsce. Stajemy w obronie nauki naszych dzieci – by to, co im podają w szkołach, by ci, którzy ich kształcą, przekazywali im wiedzę i mądrość pokoleń, a nie ideologię.

 

- Stajemy w obronie rodzin, by dawały dzieciom poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. (…) czujemy się jak Drużyna Pierścienia – małe, nieporadne hobbity, którym może uda się przemknąć. A nie czujesz się potomkiem Aragorna? Nie należysz do dziedzictwa Jeźdźców Rohanu?

 

Stań w obronie dzieci! Czekamy na Ciebie – tak, nawiązując do motywów tolkienowskiego „Władcy Pierścieni”, do wzięcia udziału w Marszu dla Życia i Rodziny zachęca w naszym nagraniu Piotr Podlecki ze Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi.

 

*****

 

Jednym z największym zagrożeń obecnie jest groźba demoralizacji naszych dzieci i wnuków. I to gdzie? W szkołach! A tym przecież są plany przyjęcia tzw. Karty LGBT + i tzw. edukacji seksualnej naszych dzieci według wątpliwych standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) – zaznaczają organizatorzy.

 

O determinacji środowisk wrogich tradycyjnej rodzinie świadczą niedawne naciski i próby odwołania z funkcji Małopolskiej Kurator Oświaty, Barbary Nowak za to, że odważyła się powiedzieć prawdę o tzw. seks-edukacji.

 

„Nie chcemy, by ktokolwiek, kto broni tradycyjnych, chrześcijańskich wartości, na których zbudowany został nasz kraj, czuł się zagrożony czy zastraszany. Nie chcemy, by rodziny bały się wychowywać swoje dzieci w zgodzie z tymi wartościami. Nie chcemy wreszcie, by katolicka większość była terroryzowana przez mniejszość, której jedynym celem jest upowszechnienie przeróżnych seksualnych dewiacji” – zaznaczają organizatorzy Marszu.

 

Dlatego – zarezerwuj termin – 16 czerwca 2019 roku, godzina 10.00, start na Placu Matejki – przyjdź na Marsz z rodziną i zamanifestuj przywiązanie do życia i rodziny! Niech przez Kraków przejdzie tłum radosnych rodzin – w przeciwieństwie do agresywnych, pełnych nienawiści zwolenników LGBT. Wzorem niech będą święci, którzy chadzali ulicami Krakowa. To zobowiązuje. Idźmy ich drogą i z ich duchową pomocą brońmy życia i rodziny. To dla nas powód do dumy!


DATA: 2019-08-21 09:10:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

@Zdrowia zyczę Życzę rozumu pelikanie.
11 miesięcy temu / kondor
 
Gościu.. A kto obroni nasze rodziny? Korwin?? Niewątpliwie swoją tak bo próbował wepchnąć na unijne stołki 6 członków rodzinki...A babcie i dziadkowie mają więcej mądrości niż pokolenie internetowych lemingow
11 miesięcy temu / Zdrowia zyczę
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.