Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Zarówno GW jak i homofobia nie mają nic wspólnego z Bogiem. Czytam GW, ale się z nią nie zgadzam w zdecydowanej większości, bowiem promują aborcję i propagandę narkomańską. Niestety w dzisiejszych czasach trudno o wartościowe media, jeśli takie istnieją w ogóle, bowiem świat materialny jest dalece nieidealny, a ludzka głupota prawie nieograniczona. Można czytać, nie wolno dać się im ogłupić. Nie mam nic do osób homoseksualnych - to dzieci Boże często znacznie lepsze od zakłamanych heteroseksualistów. Najważniejsze to nie jaki człowiek się urodził, tylko jak postępuje - czy nie ma nałogów, nie kradnie itp. Wypaczenia ideologii skrajnie lewicowej aborcji, marihuany i nazistowskiej homofobicznej są niegodne katolicyzmu. P.S. Mam nadzieję, że mój wyważony komentarz się ukaże, czy zostanie skasowany tylko dlatego, że bronię w nim braci i sióstr homoseksualnych, a sprzeciwiam się ideologii śmierci i degeneracji aborcji, oraz marihuanie i innym narkotykom
7 miesięcy temu / Rozsądny katol
 
Gazeta Wyborcza reprezentuje ideologię dyktatury komunistów. To oznacza, że prawda komunistyczna jest najprawdziwsza. To oznacza, że boją się ludzi myślących. Mamy więc nawrót epidemii starej niebezpiecznej choroby homosapiensfobii.
7 miesięcy temu / Robi
 
Dziękuję, dzięki Twoim wpisom uświadomiłam sobie, jak wiele zawdzięczamy średniowieczu. Niby się to wszystko wie, ale na co dzień jakoś nie łączy w całość. Pozdrawiam.
7 miesięcy temu / @GOŚĆ KATOLIK
 
Pisze już tysięczny raz, aby podobnie jak pod tytułem "Trybuna Ludu" zamieszczano pasek "Organ propagandy PZPR", teraz wprowadzić ustawę aby w mediach zamieszczano paski informacyjne "Organ propagandy Sorosa, ..... austriackiej. .... niemieckiej, ....amerykańskiej, ...żydowskiej, ...... rosyjskiej. Mam prawo wiedzieć kto do mnie mówi.
7 miesięcy temu / Dor
 
Nikczemna i pełna głupot jest prasa lewicy. Problem w tym, że z wygody i mody jest akceptowany jej fałsz, obłuda i śmiałość bezkarna.
7 miesięcy temu / Prosto
 
Świetny duet !
7 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
GW zaginie jak dinozaury, już niedługo.
7 miesięcy temu / normal
 
A czym jest "Wyborcza"? Medialną delegaturą postkomunizmu i reliktem PRL.
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Brawo Łukaszu. Tak trzymać.
7 miesięcy temu / Krakus78
 
Polska to kraj bohaterskich dzieci.
7 miesięcy temu / po ch tv
 
Zgłaszam oficjalny protest! Artykuł w GW jest tak głupi, że śmiem twierdzić, że na to spotkanie GW wysłała swojego najgłupszego redaktora. To jest wielki afront wobec red Karpiela! Pan redaktor nie zasługuje na takie traktowanie Gazeto? Co się z wami dzieje? Czyżby wasz upadek zbliżał się wielkimi krokami? Ogarnijcie się chłopaki i dziewuchy z Czerskiej i piszta jak zawsze: kłamliwie ale z ikrą:-
7 miesięcy temu / AnnaG
 
Ave Maria! Ten wściekły atak świadczy, że pan Łukasz Karpiel mówił Bożą prawdę. Tak dalej, panie Łukaszu!
7 miesięcy temu / Ewcia
 
Jako uczestnik, nie byłem o nic pytany przy wejściu. Stek kłamstw w wydaniu gazety wybiórczej. Smuci fakt, że takie trudności napotykają organizatorów, którzy zapraszają ludzi mówiących mądre i wartościowe rzeczy, przy jednoczesnym brylowaniu na publicznych uczelniach, salach ludzi o poglądach skrajnie liberalno i lewicowych pogladach. I przed tym należy chronić, bo w krajach zachodnich już nie można prawie mówić nic złego o homoseksualistach, miesiące nie upłyną a zostanie to spenalizowane w tamtych krajach. W tym miejscu ukłon dla Ordo Iuris i Polonii Christiana. Strach pomyśleć, co by było gdyby Was nie było. Stoicie na straży obrony największych wartości i świętości, wiary, moralności, porządku i ładu kulturowego. Nie pełnią tej funkcji inne, ciepłe i letnie media "katolickie", które wmawiajają ludziom, że Chrystus jest miłosierny i nam wszystko wybaczy, zapominając, że jest jednocześnie sprawiedliwy. Nieoceniona jest Wasza rola. Oby więcej takich spotkań w Opolu. Viva Christo Rey
7 miesięcy temu / Uczestnik
 
Redaktorzy widać wrócili do formy. I dobrze. Szanowny Panie Łukaszu. Widzi Pan. Prywatni też mogą odmówić Panu miejsca na spotkanie przez tęczowe naciski. Tak jak drukarz odmówił drukowania baneru LGBT. Co do spotkań. Narodowcy zakłócali spotkania Grodzkiej i Palikota jak głosili swoje idee, na spotkaniu z Michnikiem odpalono świece dymną innym razem gdzieś rozpylono śmierdzącą substancję. Być może tęczowi pójdą w ten deseń. Na naklejki "strefa wolna od LGBT" mieli swoje z wulgarnymi inwektywami. Innym razem lesbijka oblała kioskarza, bo ten sprzedawał Gazetę Polską.
7 miesięcy temu / trooper
 
Panie Łukaszu -dobra robota i prosimy o więcej.Pozdrawiam.
7 miesięcy temu / kolo
 
Byłam na tym spotkaniu i siedziałam niecałe 2m od red.z GW. Nie wyglądał na szubrawca. Zdziwiło mnie tylko, że wyszedł ze śmiechem w momencie gdy red. Karpiel powiedział, że kolejnym zagrożeniem może być legalizacja pedofili. Wtedy zaczął się rozbawiony przeciskac do wyjścia że swoim dyktafonem. Nie wiedziałam, że można napisać w artykule kłamstwo w każdym zdaniu, począwszy od przepytywano ludzi z jakiej są organiza ji i wprowadzania ich tylnym wejściem, aż do cieszenia się z elektrowstrzasow.
7 miesięcy temu / Anaja
 
cd.Wsiadają do autobusu dostarczanego przez samorząd miejski, czyli kolejny twór średniowieczny, i wysiadają z niego idąc na ? chyba jeden z ważniejszych wynalazków średniowiecznych ? czyli...uniwersytet. Po czym mają czelność nieraz wygadywać bzdury pokroju ?och, jakie to zacofane średniowiecze?, kompletnie pozbawieni użytecznego rozumu który, jako narzędzie do poznawania świata został odkryty i opisany przez wczesnośredniowieczną filozofię oraz godności człowieka a, no tak, zapomnieli też, że świat helleńsko-rzymski nie znał czegoś takiego jak przyrodzona godność ludzka; Persowie znali, ale Persowie źli, bo tak było w filmie ?300?.
7 miesięcy temu / gość katolik
 
Czy Średniowiecze to na pewno obciach? Zaskakuje ciągle fakt, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią wstać rano, umyć się średniowiecznym wynalazkiem, jakim jest mydło, założyć średniowieczny wynalazek, jakim są okulary, potem zjeść pyszne śniadanie z pieczywem z mąki zmielonej w średniowiecznym wynalazku, jakim jest młyn, do tego podjeść średniowieczny wynalazek, jakim jest ser. Zapakować do plecaczka kolejny wynalazek średniowieczny, czyli książkę, założyć na rękę następny wynalazek z epoki, czyli zegarek. Później wychodzą z domu włączając smartfona, do wytworzenia którego niezbędne są stopy metali, będące efektem średniowiecznego postępu technologiczno-metalurgicznego, na smartfonie zarzucają sobie piosenkę, która ma charakter polifoniczny czyli kolejny średniowieczny wynalazek, do napisania której przydatne są nuty i tabulatury kolejny wynalazek z epoki.
7 miesięcy temu / gość katolik
 
Nie rozumiem dlaczego szanujący się człowiek miałby udzielać wywiadu dla "Wyborczej".
7 miesięcy temu / Filip S
 
Drogi Panie Łukaszu! Jeśli takie zaprzanstwo jak wyborcza nazywa Pana w ten sposób to bardzo dobrze o Panu świadczy!
7 miesięcy temu / ProBro
 
Murem za red. Karpielem
7 miesięcy temu / Zbyszek
 
Z pewnością to nikczemność, ale proszę się nie przejmować. Zostać tak nazwanym w tym czasopiśmie, to nie powód do zmartwienia, ale dumy. Robicie doskonałą robotę. Szczęść Boże.
7 miesięcy temu / @Pana Łukasza
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.