Nasz kanał RSS
 
 

O. Augustyn Pelanowski: chcesz być dobrym ojcem? Buduj swój dom tak jak św. Józef [VIDEO]


Święty Józef jest bardzo konkretnym mężczyzną. On swoją postawą przypomina, że jest dziś taki zanikający gatunek jak mężczyzna i niejako woła do mężczyzn: przebudźcie się! Trzeba pamiętać, że Matka Boża potrzebowała mężczyzny, nie transwestyty, czy też transseksualisty. I my dziś w Kościele potrzebujemy mężczyzn, a nie „chłopobabów” – mówi w rozmowie z PCh24.pl o. Augustyn Pelanowski OSPPE. Przypominamy wywiad pochodzący z marca 2018.

 

   


DATA: 2018-06-25 08:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Czy Ojciec nie ma już szlabanu na wypowiedzi?
7 miesięcy temu / Kasandra
 
Dużo się mówi jaki mężczyzna powinien być a jaki nie jest. Mówi się o zmianach. Czemu nie mówi się o kobietach. Kiedyś kobieta była miła starała się o dom o dzieci a teraz nie musi. Może po prostu zagrozić rozwodem, odseparowaniem od dzieci oskarżeniem o to czy tamto, niebieską kartą, alimentami, ciąganiem po sądach i już. Po co się starać wystarczy tupnąć nogą. Jak mąż się rozchoruje albo starci pracę to zamiast go wspierać zakłada mu sprawę o rozwód. Nie dziwne że faceci nie chcą sobie zakładać stryczka na szyję.
7 miesięcy temu / marian
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 89 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.