Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


katolicki ruch oporu nie pozwoli na rozprzestrzenianie sie zadan srodowisk LGBTQ. rzeczony ruch wraz z rzadem powinien jak najszybciej otoczyc prawna opieka konstytucyjna rodzine tj. zwiazek kobiety i mezczyzny oraz ich dzieci,by nie dopuscic do degradacji i patologii wiezi rodzinnych,ktore tylko w takich zwiazkach maja swoja racje bytu.
7 miesięcy temu / paniula48
 
Trzeba wypowiedziec konwencje stambulska,by móc się przeciwstawic gender.Ta diabelska ideologia jest narzędziem w eliminacji cywilizacji budowanej na zgodnej z naturą tożsamości ludzkiej; lansując toksyczną koncepcję człowieka wprowadza deprawatorską edukację seksualną dzieci i młodzieży.Spadkobiercy bolszewickiej wiary łatwo nie ustąpią,tym razem już w innej odsłonie kłamliwie obiecują "wyzwolenie i wolnośc",która zadecyduje o etycznym zdemolowaniu tożsamości pokoleń i trzeba się temu przeciwstawiac!
8 miesięcy temu / t
 
Tęcza jest symbolem przymierza Boga i człowieka, bez względu na orientację seksualną, ale absolutnie nie zarazą. Jako ludzie ,,wierzący" powinniście to wiedzieć.
8 miesięcy temu / XD
 
@marek Nie ma w tej chwili narzędzi prawnych do ścigania homoseksualistów. Propaganda może od biedy podpadać pod art 140 KW, ale któś musiał by złożyć doniesienie do organów ścigania. Praktyki gejowskie zaś wogóle pod żaden paragraf nie podlegają.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
żeby zatrzymać ofensywę lgbt trzebaby egzekwować to prawo,które jest,nawet nie trzeba uchwalać innego,nowego;ale nie ma woli politycznej prawicowego tylko z nazwy rządu,a w istocie władzy lewackiej;Polska,o czym zapominają także politycy i ludzie konserwatywni,to państwo masońskie/republika/,które z natury swej wrogie jest katolicyzmowi,rodzinie i wolności człowieka,czego dowodzą tysiące przepisów zniewalających człowieka i pozwalających na swobodną ingerencje państwa w jego prywatne życie.
8 miesięcy temu / marek
 
@Izydor Oracz wygląda na to, że referendum to najlepsze rozwiązanie. Trzeba by też zmienić ministra Gowina i prezesa telewizji.
8 miesięcy temu / Polak
 
A PIS dziwi się, że nie dostał tyle głosów ile by chcieli. Kto głosuje na tchórzy? Cała nadzieja w Konfederacji, Ordo Iuris i sprzeciwie nas, szarych obywateli PIS podobno wsłuchuje się w obywateli, jak sami o sobie mówią. Może jeszcze Kościół wykaże się większą odwagą. No to nas wcale nie tak mało będzie.
8 miesięcy temu / grimm
 
Oni dobrze wiedzą, że dzisiaj rodzice wychowując swoje dzieci mogą stawać na rzęsach, to i tak ich nie uchronią przed demoralizacją, ponieważ otoczenie; szkoła, ulica np. bilbordy, stroje- szczególnie kobiet, internet etc. młode umysły zaleje szlamem współczesności i politycznej poprawności. Tylko cud może nawet w postaci kataklizmu? może powstrzymać ten walec.
8 miesięcy temu / katopol
 
Nie, to przejaw odpowiedzialnosci i rozsadku a nie tchorzostwa.
8 miesięcy temu / Do alan
 
Pójść po rozum do głowy i głosować na Konfederację, bo ona jako jedyna ma w programie obronę wartości katolickich i patriotycznych i co najważniejsze chce je wcielać w życie.
8 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Powtarzam z uporem maniaka - domagajmy się referendum z pytaniem o wpisanie do Kodeksu Karnego propagandy oraz praktyk homoseksualnych. Innej drogi nie widzę.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
To że katolicy czują się zagrożeni lgbt naprawdę źle świadczy tylko o katolikach, własnych wartości broni się żyjąc wg nich i przekazując je własnym dzieciom, a nie zwalczaniem poglądów innych, bo to przejaw tchórzostwa i nienawiści.
8 miesięcy temu / Alan
 
Posłuchać Chrystusa - Jego wezwania: "Nie lękajcie się!" Ale nikt nie słucha: wszyscy wszystkiego się boją, a najbardziej biskupi i rząd.
8 miesięcy temu / Zbigniew
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.