Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Dlaczego nie mówi pan że Tygodnik Powszechny został kupiony przez Gazetę Wyborczą. nie wiem czy TP tak dobrze się sprzedaje.Zdaje się, że został kupiony bo groziło mu bankructwo
8 dni temu / Grzegorz
 
Tak to się ROZGRYWA. Jednakże NIE ZOSTAJE NAM UDZIELONA ODPOWIEDŹ DLACZEGO DOPIERO TERAZ Kard. Jędraszewski ZDECYDOWAŁ się podjąć taka DECYZJĘ ? Czy to ma związek z bezpośrednim ATAKIEM na Jego osobę? Dlaczego hierarchia polska pozwoliła na niszczenie Kościoła i szerzenie HEREZJI przez postępowców pracujących w TP na rzecz lewaków ? Podobnie byłoby dobrze - bo ufamy, że postępujemy w Prawdzie czytając i słuchając PCH - czyli "jest nam po drodze" - gdyby wyjaśniono DLACZEGO TP cieszył się POPARCIEM samego p. J.P.II a szczególni redaktorzy osobistą przyjaźnią? Skoro POSOBOROWY Neo-kościół OTWORZYŁ sie na WSZYSTKICH LUDZI w tym LEWAKÓW i HERETYKÓW nawet oferując im POWSZECHNE ZBAWIENI i NIEBO o czym możemy usłyszć od samego Kard.Jędraszewskiego/vide na y.t. Dialogi w katedrze to dalczego GŁOSY KRYTYCZNE wobec BŁĘDNYCH DECYZJI hierarchów są CENZUROWANE i omijany GŁÓWNY TEMAT : BŁĘDNYCH i SZKODLIWYCH DECYZJI HIERACHII Kościelnej w toku OBRAD II S.W.???
9 dni temu / iskierka
 
Już mieliśmy program ,,religia TV" ale katolicy szybko się zorientowali jakiego typu jest to ... ! Tutaj problem tkwi w tym , że czasopismo zostało powoli obsadzone zwolennikami neokatolicyzmu , kiedyś jedyne ogólnopolskie o tak dużym nakładzie , przejęte w inny sposób niż RZECZPOSPOLITA pod śmietnikiem !! Stają się one śmietnikiem dla katolika !! Jeśli ktoś sobie życzy kompromisu w stosunku do dekalogu to już jest pseudo katolik a TP właśnie takie treści publikuje !!
10 dni temu / Kazik
 
@gosc bzdury piszesz, ze to nielogiczne, zeby zadac logicznego i adekwatnego zwiazku miedzy nazwa i trescia! Czy rowniez producent np. arszeniku moze dac na nim naklejke z nazwa: np. syrop na kaszel?! Bo jest przeciez "wolny" i ma prawo do kazdej nazwy?! Niech sobie klient posmakuje i rozezna?!
10 dni temu / wera
 
Krystian Kratiuk - dziękuję za ten komentarz ???? Sprawnie ujął Pan wszystkie problemy TP! Ponoć katolickiego, ale chyba jednak dodatka religijnego ? do GW
10 dni temu / socjoPati
 
Domaganie się od biskupa czy biskupów odebrania tytułu "katolickie" jest nielogiczne i nieskuteczne ! Niestety mamy w Polsce demokrację i każde pismo czy piśmidło może sobie wstawić pod tytułem dowolny przymiotnik! Więc może być to np.pismo "katolickie" - ale również może być również np. "protestanckie","ekumeniczne","tradycyjne","nietradycyjne","magiczne", "szamańskie","koszerne", "trefne","tolerancyjne","otwarte","zamknięte","buddyjskie","karmiczne","karczemne" i jeszcze wiele,wiele innych przymiotników! No i żaden pastor,rabin,biskup,guru ani inny autorytet nie może odebrać prawa do takich etykiet - bo po prostu takie mamy prawo! Jedyną drogą jest rozsądek i wiara czytelników - rozpoznawać i bojkotować!
10 dni temu / gość
 
Bardzo cenne. Dziękuję, Panie Krystianie! Sama mam znajomych, którzy z dumą kładą na widoku TP, jako symbol pisma katolickiego i inteligenckiego i żadnego zagrożenia nie dostrzegają. Sama przeszłam podobna drogę podobnie jak Pan Krystian Kratiuk z TP wiele lat temu z GW; nie orientując się jako młoda wówczas osoba w kulisach działania GW kupowałam tę gazetę jako 'naszą' i po pewnym czasie z niepokojem stwierdziłam, że ktoś próbuje mnie indoktrynować, na co byłam bardzo wyczulona. Jednak nikt z moich znajomych nie podzielał tego wrażenia i dziś po tylu latach okazuje się, że jesteśmy po dwóch różnych stronach sporu politycznego toczącego się w Polsce.
10 dni temu / Gogo
 
Tygodnik pospolity na ateistyczną makulaturę... czyli utylizację. Bardzo dobrze.
10 dni temu / DNA
 
Nic dodać nic ująć , cieszy fakt że wreszcie " KORNIK " został usunięty ze struktury fizycznej Kościoła .
10 dni temu / krzysztof
 
Czy nie powinien mieć od co najmniej kilku wielu lat nazwy Wyborcza 2. Były czasy kiedy TP się nie sprzedawał przewodniczący Kl.Int.Kat H.Woź. kierował członków na Wiśln by wspomagali kupując za połowę ceny.
10 dni temu / Dar
 
Wyprowadzka z lokalu kurialnego i odebranie w latach 90 asystenta kościelnego to za mało! Posługują się tytułem i podtytułem wprowadzając w błąd nie tylko wiernych, ale również nawet drażniąc swój elektorat. Zatem powinni byli zwrócić go, choć wiadomo jaka była linia tygodnika po latach 50-89. Za długo to już trwało.
10 dni temu / Polishwolf97
 
Ciekawe czy Teresa napisze swój komentarz... :
11 dni temu / Ra
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.