Nasz kanał RSS
 
 

Owładnięci seksem. Dlaczego świat zmierza ku przepaści [VIDEO]


LGBT w szkołach, homoparady na ulicach, samotność, uzależnienia od seksu...skąd się to wszystko wzięło? O zbliżającej się premierze wyjątkowego filmu dokumentalnego „Rewolucja totalnej wolności" w reż. Jarosława Mańki, Łukasz Karpiel rozmawiał z Piotrem Doerre i Jerzym Wolakiem w programie Prawy prosty. Zapraszamy na materiał


DATA: 2019-03-12 22:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Nie mówię, że to źle że o tym Ci ludzie mówią, ale kto to ogląda? Ludzie nie mają pojęcia o historii, jak ja zapytam przeciętnego teraz znajomego o rewolucję francuską czy o bolszewicką to Ci tylko tuman powie że był Lenin i tyle o żadnych celach nie ma pojęcia. Po mszach w całej Polsce księża powinni organizować douczanie o historii, powinni wpływać na młodych ludzi nie tylko mówiąc że seks jest niemoralny Ale uświadamiając ich jakie to ma konsekwencje również spoleczno-polityczne. Pytam się nieraz kobiet dlaczego nie uprawiają niezobowiazujacego seksu, - bo nie wolno - Ale dlaczego nie wolno, to jest pytanie, bo właściwie większość ludzi nie potrafi przytoczyć historii i celów seksualizacji tylko potrafią powiedzieć że to niemoralne- Ale dlaczego niemoralne - i tu większość młodych katolików się wykłada i właściwie nie wiedzą czemu - dlatego tak ważne jest uzmyslowienie ludziom również aspektu politycznego zjawiska seksualizacji.
2 miesiące temu / Szymek
 
do [email protected] Jeżeli chcesz wymienić myśli, to pisz na adres e-mail podany w mym nicku, bo czuję się dosyć podobnie jak Ty.
2 miesiące temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 99 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.