Nasz kanał RSS
 
 

Patron na trudne czasy prześladowań. Relacja z peregrynacji figury św. Michała Archanioła


Następny film
„Październikowa rewolucja. Co się stało na synodzie?”

Figura św. Michała Archanioła ze wzgórza Monte Sant Angelo nawiedziła sanktuarium i parafię Bożego Ciała w Krakowie. Proboszcz miejsca ks. Przemysław Soboń podkreślał, że podczas modlitwy można było odczuć moc i łaskę św. Michała Archanioła, który jest szczególnym patronem na te trudne i dziwne czasy. Kapłan zauważył, że dziś Kościół spotyka się z prześladowaniem i ograniczaniem na różne sposoby co przekłada się na trudności w demonstrowaniu naszej wiary. Z pomocą św. Michała Archanioła można przezwyciężyć wszystkie problemy. Zobacz relację wideo z peregrynacji cudownej figury.


DATA: 2019-08-21 08:45:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Muzułmanie modlą się do kamienia w Kabie. Jezus Chrystus powiedział by iść do izdebki i modlić się do Ojca, który wszystko słyszy. Czy Bóg nie zabronił oddawania czci obrazom, figurom itd. Jest ten zapis nawet w Dekalogu, tym z księgi Rodzaju. Zabronił też kontaktowania się ze zmarłymi. Inny przypadek to zapis w Ewangelii, że "Jezus jest jedynym pośrednikiem". Ile razy aniołowie byli posyłani na ziemię, zawsze mówili, że są też sługami Boga i aby nie oddawać im czci.
3 miesiące temu / Second
 
@second: Musisz być muzułmaninem, który nie potrafi odróżnić czym jest oddawanie czci Bogu i modlitwie do świętych o wstawiennictwo u Boga, a czym jest oddawanie czci do czegokolwiek lub kogokolwiek innego w miejsce gdzie powinno się czcić Boga. W KK używamy portretów świętych lub symboliki boskiej by się do Nich modlić gdyż modlitwa do czegoś czego nie widzimy jest dla większości ludzi pusta. Obraz daje nam poczucie bliskości osób świętych. Może niech choć nie najlepszym przykładem będzie, gdy się komuś zdarzyło być na konferencji wideo z drugą osobą i zniknął obraz. Pusty czarny ekran i tylko świadomość, że jest tam gdzieś ta druga osoba jest mało wystarczający. Nie ma z nią bezpośredniego kontaktu.
3 miesiące temu / Niktoś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 111 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.