Nasz kanał RSS
 
 

Pax Americana, Pax Iranica. Granice napięcia ideologiczno-politycznego na Bliskim Wschodzie [VIDEO]


Następny film
Gdy Europa zabija dzieci, Rzym staje w obronie nienarodzonych. Zobacz Marsz Życia [VIDEO]
#BLISKI WSCHÓD    #IRAN    #USA    #POLSKA

Wykład mgr. Jakuba Gajdy (UŁ, Łódź) „Pax Americana i Pax Iranica-granice napięcia ideologicznego i politycznego na Bliskim Wschodzie”, wygłoszony podczas X Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego Idee-Człowiek-Filozofia „Człowiek w świecie-odkrywanie i przekraczanie granic”; Stary Sącz 14 lipca 2019 r.


DATA: 2019-08-13 18:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Dalej widzę, że nie rozrozniacie Boga Abrahama, w Trójcy Jedynego, a bożka muzułmanów, którego obrazem jest kamień w Kabie, a symbolem półksiężyc. Jest ta Baal, którego Bóg zesłał do Szeolu. Republika Islamska za cel ma poddanie świata temu bogu. Islam znaczy poddanie. W Chrzescijanstwie mamy Ojca w niebie. Przypomnę, że Iran w czasie wojny był pod protektoratem brytyjskim. O wyczynach fałszywego proroka nie ma co wspominać, ale jego nasladowcy nie są inni. Więc jako chrześcijanie miejcie wzgląd na to kim jesteście i przestańcie podziwiać naród, który powtarza jak mantrę "śmierć niesiernym". Oni nas przeklinaja 5 razy na dzień w modlitwach.
3 miesiące temu / Second
 
Czytam tu nie mądre wypisy jak ...ala wilk.. mamy wspaniałą młodzież w Białymstoku wyślijmy ich do Iranu że itd......pytam przedmówcy BYŁAŚ W IRANIE?. JAK NIE TO JEDZ ZOBACZYSZ JAK WYGLĄDA PRAWDZIWA GOŚCINNOŚĆ ZA DARMO, SPANIE ,JEDZENIE I TAK CALY IRAN ZWIEDZISZ .NIKT CI NIE ZARZUCI ZE JESTEŚ FANATYKIEM RELIGIJNYM Z POLSKI. PRAWIE WSZYSCY W IRANIE MAJA WYZ,WYKSZTALCENIE,PERFEKT ANGIELSKI .czym się chwalić po bandytach katujacych ludzi..katolik bije katolika no no wielka chwała ...szef gangu z zarzutami i popieramy przez polityków pisu...Boże to idiotyczne
3 miesiące temu / Bicz Boży
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 118 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.