Nasz kanał RSS
 
 

Perły polskiego katolicyzmu: Kalwaria Pacławska [VIDEO]


Następny film
Czy obronimy rodzinę przed homopropagandą? Przegląd prasy PCh24.pl

„Prawda, dobro i piękno” – tą dewizą kierują się dziennikarze i publicyści portalu PCh24.pl oraz telewizji PCh24 TV. Codziennie relacjonujemy i omawiamy dla Państwa najważniejsze informacje z życia Kościoła katolickiego, Polski i świata. Nieustannie tworzymy nowe projekty mające na celu przebudzenie ludzkich sumień i pokazanie, że walka o Boży Porządek, obrona tradycji i rodziny, to jedyna droga do przywrócenia normalności pozbawionej wszelkiej maści lewicowo-liberalnych ideologii. Wszystko to robimy z myślą o Państwu i dla Państwa.

Każdego dnia nasi dziennikarze obnażają kłamstwa, jakie próbują wmówić nam rewolucjoniści oraz promotorzy „nowego, wspaniałego świata”. Nasi operatorzy w ciągu roku przemierzają tysiące kilometrów, aby przygotować dla Państwa reportaże z frontu wojny cywilizacyjnej, która nieustannie się zaostrza. Nasze krakowskie studio regularnie gości najwybitniejszych ekspertów, historyków, działaczy społecznych, publicystów oraz kapłanów, którzy nie boją się mówić prawdy.

 

Przez ostatnich kilkanaście miesięcy przygotowaliśmy dla Państwa wiele filmów dokumentalnych. „Mięsożerca. Wróg numer jeden” opowiadający o nowej eko-wege-religii już na etapie produkcji wywołał poruszenie graniczące z paniką w lewicowych mediach, które za wszelką cenę próbowały zdyskredytować jego twórców i bagatelizować przedstawione w nim zagrożenia.

 

Dokument „Ich prawdziwe cele”, w którym przedstawiono historię ewolucję ruchu LGBT został zablokowany i usunięty z serwisu YouTube. Do dzisiaj nie uzyskaliśmy odpowiedzi od internetowego giganta na jakiej podstawie podjęto tę decyzję.

 

„Fatima. Orędzie wciąż aktualne”, „Rewolucja totalnej wolności”, „Śmierć Wandei. Ludobójstwo dumą Francji” - nieustannie biją rekordy popularności, a podczas ich publicznych pokazów sale kinowe są wypełnione do ostatniego miejsca.

 

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy pracę nad wyjątkowym i ważnym projektem – serią „Perły polskiego katolicyzmu”, w której prezentujemy Państwu wspaniałe dziedzictwo polskiej architektury sakralnej.


Dotychczas mogli Państwo podziwiać piękno opactwa Benedyktynów w Tyńcu, sanktuarium pasyjno-maryjne oo. bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej, klasztor karmelitów bosych w Czernej i opactwa Cystersów w Mogile.

Takich cudownych miejsc są w Polsce są setki i zrobimy co w naszej mocy, aby za naszym pośrednictwem mogli Państwo odbyć do nich wirtualną podróż oraz posiąść wszystkie najważniejsze informacje na ich temat. Jest to jednak niezwykle trudne zadanie.

Aby dotrzeć do niektórych pereł polskiego katolicyzmu musimy przemierzyć setki kilometrów. Nagrania, rozmowy z kapłanami, montaż i wiele innych czynności, dzięki którym nasze materiały są najwyższej jakości, pochłaniają mnóstwo czasu i energii. Właśnie dlatego pragniemy gorąco zachęcić Państwa do wsparcia naszej pracy.

 

Nasze media utrzymują się wyłącznie z dobrowolnych datków naszych Czytelników i Przyjaciół. Nie stoją za nami wielkie koncerny medialne, ani żadni politycy. To dzięki ludziom dobrej woli jesteśmy niezależni i nie musimy oglądać się na poprawność polityczną, ani na to, która partia jest aktualnie u władzy, aby starać się uzyskać od niej odpowiednie apanaże.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi odcinkami serii „Perły polskiego katolicyzmu” i wsparcia dobrowolnym datkiem bądź modlitwą naszej pracy, która zaowocuje kolejnymi materiałami. Wspólnymi siłami zachowajmy w pamięci nasze chrześcijańskie dziedzictwo.

 

Zespół PCh24.pl


DATA: 2020-08-05 11:40:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Niech Wam Bóg błogosławi I wszystkim którzy Go kochają I kochają prawdę. A tym nielicznym którzy tu w koszerny sposób robią krecią robotę niech Bóg da przejrzenie I powrót do prawdy I dobra.
3 miesiące temu / Wyklęty
 
Dla mnie to drugi koniec Polski ale kiedyś chętnie z miejscowymi franciszkanami bym pojechał.
4 miesiące temu / Marcin
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.