Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Teraz produkcja przeniesie się do Dani i na Ukrainę Duńczycy już zapowiedzieli przejęcie polskich ferm futrzarskich a na Ukrainie będą norki siekać aż miło tam tego nikt nie kontroluje i tak je uratowaliście ???????? Do puki ludzie kupują to będzie chodowla , to społeczeństwo trzeba edukować a nie oddawać nawet najmniejsze przedsiębiorstwa Tu nie chodzi o zwierzęta tylko brakuje ludzi do pracy w miastach i w ten sposób rolnicy będą zmuszeni przenieść się do miast w poszukiwaniu pracy Wystarczy pomyśleć a nie wysłuchiwać pierdół Wszystko przeniesie się za granicę bo szyneczke i kiełbaskę kupujecie ale teraz będzie drożej bo będziecie jeść z Niemiec i Ukrainy ????????????
1 miesiąc temu / Kanik
 
No tak dążymy do tych czasów kiedy jak mawiał satyryk aby pozbyć się sąsiada wystarczy podrzucić flaszeczkę bimbru w piwnicy, to po ustawie futerkowej i następnych, wystarczy podrzucić kota i już będziesz ugotowany. Społeczny czynnik wtedy bez problemu cię załatwi.
2 miesiące temu / normal
 
@J-iga. Jeśli ubój rytualny jest rzeczywiście tak bestialski, a Kaczyńskiemu rzeczywiście chodziłoby o powstrzymanie tego okrucieństwa, powinno się go zakazać całkowicie, a nie robić jakieś wyjątki dla "polskich grup wyznaniowych". To tak samo jak z podejściem PiS-u do aborcji - "wyjątki" w postaci eksterminacji eugenicznej są dozwolone i zgodne z prawem. Z Panem Bogiem
2 miesiące temu / Stefan
 
Od transformacji w polityce. Zawód polityk.. nie musiał się martwić ,że firma upadnie i braknie na utrzymanie rodziny. To 5 straconych lat, ludzie nie potrzebują a+, b+ x+ i inne + i dramatycznego zadłużenia Polski i obecnych i przyszłych pokoleń, by ich oddać w niewolę banksterów. Rozdawnictwo zboża było początkiem końca Imperium Rzymskiego G.J.Cezar. Zasada Indian Amerykańskich "Nie daj ryby , daj wędkę". "Piątka dla zwierząt" a kiedy będzie "piątka" dla ślimaków niebezpiecznych dla zdrowia ,których miliony w trawach i zaroślach?
2 miesiące temu / Roman
 
O co chodzi? Ten cyniczny pseudokatolik pokazuje stosunek do gojów - los i cierpienie zwierząt są dla niego ważniejsze niż cierpienie abortowanych polskich dzieci. Czego jeszcze nie rozumiecie? Dalej będziecie się nabierać na ich rzekomy katolicyzm i patriotyzm? Ile jeszcze Polacy i Polska mają wycierpieć, żebyście przestali wybierać takich zdrajców w wyborach?
2 miesiące temu / nikt
 
Nie "piątka dla zwierząt", tylko powinno być "piątka na plecy" oczywiście gum, dla otrzeźwienia. Ot co.
2 miesiące temu / Paulus
 
Wczoraj lekarz weterynarii wyjaśnił mi w jaki sposób jest przeprowadzany ubój rytualny bydła. Nie mogłam tego słuchać z powodu okrucieństwa tej metody. Myślę, że każdy wrażliwy człowiek jest za tym aby ten element ustawy był wprowadzony w życie.
2 miesiące temu / J-iga
 
Nadanie człowiekowi 10 Przykazań postawiło jasno granicę między myślącym i czującym człowiekiem a kierowanymi instynktami zwierzętami , które służą do zaspakajania jego potrzeb . Nic więcej. Tylko osoba zaburzona ,czyli niezdolna do oceny rzeczywistości , może twierdzić , że norka hodowana na futro jest mniej lub bardziej szczęśliwa od norki żyjącej na wolności. Osoby głoszące takie tezy z powodu nierozumienia rzeczywistości przypisują zwierzętom ludzkie cechy takie jak intelekt i uczucia.Kaczyński rozpoczął w Polsce marsz do największego barbarzyństwa, jakie wymyślił człowiek przeciw człowiekowi. Jeśli człowiek będzie musiał ustąpić miejsce mrówce albo debowi, to zostanie otwarta droga do nieograniczonej eksterminacji jednych ludzi przez drugich.To właściwie już się dzieje w jakiejs skali. Gdy na przykład urzędnicy zakazują wycinki dębów przy drodze z powodu mieszkającego tam żuka, to juz temu żukowi składają ofiary z ludzi, którzy tam giną
2 miesiące temu / Mirek
 
Kolejna zdrada wyborców PiSU
2 miesiące temu / kolo
 
Jesteśmy oto świadkami odgrywanego spektaklu dla ludu. Można snuć różne domysły na temat tego co się kryje za tym całym cyrkiem "5-ka dla zwierząt", a może po prostu przyszły jakieś rozkazy zza oceanu ? Pamiętacie jak Amerykanie rozpuścili famę ile to mamy w Polsce gazu łupkowego ? - już wtedy pomyślałem, że coś tu śmierdzi, to Amerykanie, którzy są zainteresowani by sprzedawać nam swój własny gaz mieli by sprawić abyśmy się od tego importu uwolnili ? Zrozumiałem wtedy, że prawdopodobnie chodziło o zinwentaryzowanie polskich złóż, przecież wierciło na samym początku chyba ponad sto firm, bo tyle wydano koncesji dla zagranicznych podmiotów. Myślicie, że nie mamy czym spłacać haraczu 447 ? - a na Suwalszczyźnie tylko złoże samego tytanu warte jest ponad 1 bilion dolarów, a wanad, anotrozyt, molibden, miedź, złoto itd. Kto by taką bogatą kolonię przepuścił ? W II Rzeczpospolitej dla skorumpowanych urzędników była kara śmierci przez rozstrzelanie, a dzisiaj?
2 miesiące temu / tak tylko
 
Kaczyński wykonuje podyktowany mu ruch...
2 miesiące temu / Uyg
 
Nasza cywilizacja i nasza wiara nie kształtowała się na przedmiotowym traktowaniu i barbarzyństwie w wykorzystywaniu zwierząt. Czysto materialistyczne i egoistyczne są obawy przeciwników uchwalanej ustawy, a straszenie lewackimi ideologiami i zapędami świadczy jedynie o waszej słabości i tchórzostwie. Jeżeli dziś nie będzie was stać na wrażliwość i ulżenie męczonym dla kaprysów zwierzętom, to nie oczekujcie również, że może was spotkać coś lepszego, kiedy na to nie zasługujecie.
2 miesiące temu / W-Sawa
 
Nie tyle promować, co przypomnieć.
2 miesiące temu / @Leliwa
 
PJK próbuje wykolegować Ziobrystów, a na ich miejsce zainstalować Kamyszowców. Ten i ten Krakus, zatem elektorat pewno tej zmiany nawet nie zauważy... Zresztą w TVPis ładnie wytłumaczą, dlaczego tak ma być...
2 miesiące temu / strzał w kolan
 
komentaze so prawdziwe,zgadzam sie z nimi,ale trzeba dodac ze mason moze byc katolikiem i w pierwszych lawach siedziec ,tak dziala plan luminatow.
2 miesiące temu / czytelnikPCh24.
 
Nie "piątka" dla zwierząt, ale powinno się promować "piątki" dla zwierząt - czyli post bezmięsny w piątki :-
2 miesiące temu / Leliwa
 
Mój inteligentny kogut umie liczyć do 4 i stale zagląda do książek chyba już troczę czyta, ogląda wiadomości TV ze zrozumieniem, co potwierdza donośnym pianiem w odpowiednich momentach domaga się praw czynnych wyborczych i optuje za 6-ką dla zwierząt. Mam nadać mu swoje nazwisko i nr PESEL. Jeśli tego nie zrobię, zagroził mi kontrolą ORMO-Futro. Czuję się zagrożony . Co Pan narobił Prezesie ??? Owczarek niemiecki sąsiada twierdzi, że ma za mały kojec i bez wygód, zażądał smartfona na kartę z wczytanymi numerami do ORMO-FUTRO. Sąsiad jest rozterce.
2 miesiące temu / Savonarola
 
oto czlowiek ktory w dwa dni zniszczyl swoja reputacje katolika ! Abordowane dzieci tego mu nie wybaczą. Jak mozecie mu kaplani udzielac Komunii Swietej ?
2 miesiące temu / retro
 
dla mnie to obnazenie pseudokatolicyzmu politykow PiSu. Futrzaki są ważniejsze od ochrony dzieci poczętych. Juz 5 lata woźa się ze spolecznym projektem Stop Aborcji podpisanym przez milion obywateli ! Z takim impetem wzieli sie za ochrone futrzakow, cala moc polityczna wykorzystali aby to przepchnać. W 2 dni to zrobili wo Sejmie bo tak chciał Kaczyński ! A aborcja niech sobie zbiera krwawe zniwo po Polsce Jakim prawem przystepuja do Komunii Swietej. To swietokradztwo !
2 miesiące temu / retro
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.