Nasz kanał RSS
 
 

„Piątka dla zwierząt”. O co w tym naprawdę chodzi? [VIDEO]


Następny film
Ks. prof. Dariusz Oko bardzo mocno o homoheretykach w Kościele || PRAWY PROSTY

Zmiany w ustawie o ochronie zwierząt uderzą nie tylko w kolejną gałąź polskiego rolnictwa i prawo własności prywatnej, ale jako ideologiczny taran utworzą wyłom torujący koryfeuszom zielonej rewolucji drogę do dalszej kolonizacji serc i umysłów. Dzisiaj hodowla zwierząt na futra, jutro chów klatkowy, wyroby skórzane i przemysłowa produkcja mięsa. Ta ustawa to pierwszy krok na drodze do animalizacji człowieka, który sam ustawi się na równi ze zwierzęciem. Konsekwencje takiego antropologicznego odwrócenia okażą się opłakane w skutkach.

 

Piotr Relich, reżyser filmu "Mięsożerca. Wróg numer jeden" rozmawia z Arkadiuszem Stelmachem, wiceprezesem Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi


DATA: 2020-10-07 14:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Teraz produkcja przeniesie się do Dani i na Ukrainę Duńczycy już zapowiedzieli przejęcie polskich ferm futrzarskich a na Ukrainie będą norki siekać aż miło tam tego nikt nie kontroluje i tak je uratowaliście ???????? Do puki ludzie kupują to będzie chodowla , to społeczeństwo trzeba edukować a nie oddawać nawet najmniejsze przedsiębiorstwa Tu nie chodzi o zwierzęta tylko brakuje ludzi do pracy w miastach i w ten sposób rolnicy będą zmuszeni przenieść się do miast w poszukiwaniu pracy Wystarczy pomyśleć a nie wysłuchiwać pierdół Wszystko przeniesie się za granicę bo szyneczke i kiełbaskę kupujecie ale teraz będzie drożej bo będziecie jeść z Niemiec i Ukrainy ????????????
1 miesiąc temu / Kanik
 
No tak dążymy do tych czasów kiedy jak mawiał satyryk aby pozbyć się sąsiada wystarczy podrzucić flaszeczkę bimbru w piwnicy, to po ustawie futerkowej i następnych, wystarczy podrzucić kota i już będziesz ugotowany. Społeczny czynnik wtedy bez problemu cię załatwi.
2 miesiące temu / normal
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.