Nasz kanał RSS
 
 

PiS wycofał się nie tylko z reformy sądów. Polityczne kalkulacje ważniejsze niż obietnice?


I wszystko jasne: żadnej zmiany w prawnej ochronie życia za rządów PiS nie będzie! Przyznał to w przypływie szczerości prominentny polityk tej partii. Znów od życia ludzkiego ważniejsze są wybory i rozgrywka polityczna. „Dobra zmiano”, czym różnisz się od poprzedników?

 

Gośćmi Łukasza Karpiela w programie „Prawy Prosty” są Krystian Kratiuk, radektor naczelny PCh24.pl i autor książki „Wyznawcy kompromisów” oraz Marcin Austyn, redaktor PCh24.pl.

 


DATA: 2018-11-26 07:41:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Groźby i pomstowanie na PiS? A czy ktoś ich się zlęknie? A więc nie są to groźby ale jeszcze inny antyPiSowski nurt kontrpropagandy. Winą PiSu jest że w Polsce nie ma czasopism na poziomie a gdyby nawet, to i tak nikt ich nie czytałby. Secundo, jak nie PiS to kto? Ultraprawica? nie rozśmieszajcie mnie. W PL żadnej Chadecji nie było i nie ma, więc szkoda gadać po próżnicy. PiS nie może powiedzieć otwarcie tego, co wie, bo i( nie potrafi ii) boi się iii) bezczelny, podły i manipulancki atak tzw opozycji obróci "opinię publiczną" przeciw PiSowi i Polsce. Nie na darmo michnikowszcyzna bazuje na 1984 i Farmie zwierzęcej, nie tylko na MArxie. Więc nie pytaj, ani nie groź, autorku komnetarzy, komu bije dzwon, bo bije on tobie.
4 miesiące temu / osąd ?
 
No cóż. Spotkamy się przy urnach wyborczych. Dosyć nabierania nas i wybierania mniejszego zła.
4 miesiące temu / Mirrro
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 97 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.