Nasz kanał RSS
 
 

Poruszające świadectwo: mój syn nie miał czaszki. Tamta aborcja boli do dziś || Rozmowa PCh24


Następny film
„Tygodnik Powszechny” chroni swych czytelników przed… prawdą o aborcji

Syn Małgorzaty Kurzei miał tzw. wadę letalną: nie miał czaszki. Lekarze wywarli ka kobietę presję, by dokonała aborcji. Zgodziła się i żałuje do dziś. „Nie ma dnia, żebym o tym nie myślała” - mówi. Zobacz poruszające świadectwo kobiety, która doświadczyła aborcji.

 

Pani Małgorzata jest również jedną z bohaterek filmu "Miłość większa niż strach", opowiadającego o rodzinach, które nie zdecydowały się na aborcję swojego dziecka. Dziś pomimo wielu życiowych trudów, nie wyobrażają sobie życia bez swojego dziecka, pomimo jego niepełnosprawności. Pani Małgorzata dzieli się w filmie swych bolesnym świadectwem osoby, która niestety zgodziłą się na aborcję eugeniczną i do dziś żałuje swojej decyzji. 

 

Film "Miłość większa niż strach" jest opracowywany przez Centrum Życia i Rodziny. Trailer filmu można zobaczyć na stronie www.miloscwiekszanizstrach.pl. W tym miejscu można również wesprzeć produkcję filmu drobną darowizną do czego zachęcamy. 


DATA: 2021-01-12 13:14:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Porażająca jest twoja ignorancja dla Prawa bożego, to czysta profanacja Jego miłości. Modlę się, abyś się nawrócił i skończył z prowokacjami na Pach.
1 miesiąc temu / @Aha
 
Małgosiu, przyjmij pomoc Bożą i ludzką. Niech tegoroczny adwent będzie dla Ciebie i męża dobrym czasem oczekiwania na przychodzącego do nas wszystkich Emmanuela, Boga - z nami. Przyjmij do serca Jezusa Eucharystycznego, a On odda Ci pokój serca. Przeżyj z mężem czas żałoby po śmierci synka. Możesz nadać mu imię, rozmawiać z nim, tęsknić za nim i kochać go. Pożegnaj go na ziemi. Syn jest już w dobrych Bożych rękach. Mam odwagę tak napisać, bo w każdą wigilię też "widzę" moje zmarłe dziecko razem z nami na modlitwie. Tak jak jest, jest dobrze. Niech Bóg będzie uwielbiony!
1 miesiąc temu / mama
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.